izmir escort rus pornosu porno seyret

CHP'NİN RESMİ SİTESİNDE YAYINLANAN 451 İL VE İLÇE ADAYLARI!

CHP Parti Meclisi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başkanlığında oylanarak kesinleşen 451 Belediye Başkan adayının il, ilçe ve isim listesi...

- Bu haber 14172 kez okundu.

CHP'NİN RESMİ SİTESİNDE YAYINLANAN 451 İL VE İLÇE ADAYLARI!
1 ADANA Karataş BOĞAÇHAN ÜNAL
2 ADANA Pozantı ABDULKERİM ÖZKUL
3 ADANA Seyhan ZEYDAN KARALAR
4 ADIYAMAN Besni FAHRİ SERTER
5 ADIYAMAN Besni Çakırhüyük MİTHAT ÇETİN
6 ADIYAMAN Besni Kesmetepe VAKKAS ACAR
7 ADIYAMAN Besni Köseceli AYDIN ÜNAL
8 ADIYAMAN Çelikhan MEHMET HANEFİ KALKAN
9 ADIYAMAN Gölbaşı YUSUF ÇÖPLÜ
10 ADIYAMAN Sincik RAMAZAN ŞAHİN
11 ADIYAMAN Tut CEMAL AVCI
12 AFYONKARAHİSAR Çay YAŞAR ÇENGEL
13 AFYONKARAHİSAR Dinar Tatarlı MUSA KAYER
14 AFYONKARAHİSAR Emirdağ MEHMET PALA
15 AFYONKARAHİSAR İhsaniye TUNAY TÜRKMEN
16 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Kayıhan HASAN ÇALIKUŞU
17 AFYONKARAHİSAR Merkez Çıkrık HASAN KAMIŞ
18 AFYONKARAHİSAR Merkez Değirmenayvalı UMMUHAN ÖZPINAR
19 AFYONKARAHİSAR Merkez Fethibey AHMET ÖZÇELİK
20 AFYONKARAHİSAR Merkez Gebeceler RECEP HOŞ
21 AFYONKARAHİSAR Merkez Sülümenli ZEKERİYA GÖKMEN
22 AFYONKARAHİSAR Sandıklı AHMET ÖZAYDIN
23 AFYONKARAHİSAR Sandıklı Akharım SEVİM ÖZDEMİR
24 AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli RAMAZAN SARIKAYA
25 AĞRI İHSAN ÇAĞA
26 AĞRI Hamur ADİL ORUÇ
27 AMASYA İLYAS AYIK
28 AMASYA Göynücek HASAN AKKAYA
29 AMASYA Gümüşhacıköy ZEHRA ÖZYOL
30 AMASYA Merkez Ziyaret MEHMET GEÇGEN
31 AMASYA Taşova MUSTAFA KORKMAZ
32 ANKARA MANSUR YAVAŞ
33 ANKARA Etimesgut MEHMET YULA
34 ANKARA Mamak ÇOŞKUN TORUN
35 ANKARA Nallıhan FERİDUN GÜNGÖR
36 ANKARA Polatlı TUFAN VURAL
37 ANTALYA MUSTAFA AKAYDIN
38 ANTALYA Akseki MEHMET GÖLCÜ
39 ANTALYA Aksu CENGİZ ALDEMİR
40 ANTALYA Gazipaşa CEM BURAK ÖZGENÇ
41 ANTALYA Gündoğmuş SAMİ YÜKSEL
42 ANTALYA İbradi SERKAN KÜÇÜKKURU
43 ANTALYA Kepez ERDAL ÖNER
44 ANTALYA Korkuteli HÜSEYİN ÇİL
45 ANTALYA Kumluca İSA GÜZEL
46 ARTVİN EMİN ÖZGÜN
47 ARTVİN Borçka ARİF SOLMAZ
48 ARTVİN Hopa Kemalpaşa ERGUN AKÇİÇEK
49 ARTVİN Murgul MEHMET YILDIRIM
50 ARTVİN Şavşat MEHMET NACİ KÖROĞLU

51 AYDIN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU
52 AYDIN Efeler MESUT ÖZAKCAN
53 AYDIN Bozdoğan SALİM TÜMER APAYDIN
54 AYDIN Buharkent HÜSAMETTİN BAŞOĞLU
55 AYDIN Çine ENVER SALİH DİNÇER
56 AYDIN Didim MÜMİN KAMACI
57 AYDIN Germencik AHMET YAVAŞOĞLU
58 AYDIN İncirliova FADİME ORBAY
59 AYDIN Karacasu MUSTAFA BÜYÜKYAPICI
60 AYDIN Karpuzlu YILMAZ BAKKAL
61 AYDIN Koçarlı MUTLU ÖZTÜRK
62 AYDIN Kuyucak ALİ ULVİ AKOĞLU
63 AYDIN Nazilli FERDA ÇAĞLAR ERKUT
64 AYDIN Söke SÜLEYMAN TOYRAN
65 AYDIN Sultanhisar OSMAN YILDIRIMKAYA
66 AYDIN Yenipazar MEHMET YÜSRAN ERDEN
67 BALIKESİR SAMİ SÖZAT
68 BALIKESİR Ayvalık RAHMİ GENCER
69 BALIKESİR Balya DÜNDAR CENGİZ
70 BALIKESİR Bandırma DURSUN MİRZA
71 BALIKESİR Gömeç MELİH BAĞCI
72 BALIKESİR Gönen HAYATİ KÖSE
73 BALIKESİR Havran NECMİ DÖNMEZ
74 BALIKESİR İvrindi AYDIN CİHAN
75 BALIKESİR Kepsut MURAT KARAKOYUN
76 BALIKESİR Marmara ALİ AKSU
77 BİLECİK SUNGUR TURAN
78 BİLECİK Bozüyük METİN TORUN
79 BİLECİK İnhisar OSMAN EROL
80 BİLECİK Merkez Bayırköy RAKİN ÇAKIR
81 BİLECİK Merkez Vezirhan MEHMET DUYMUŞ
82 BİLECİK Osmaneli HAYATİ ZAT
83 BİLECİK Pazaryeri İLYAS DİRİK
84 BİLECİK Söğüt İSMET TUNCA
85 BİNGÖL Kığı YILMAZ GÜNDÜZ
86 BİNGÖL Merkez Sancak HÜSEYİN BATUGE
87 BİNGÖL Yayladere MÜSLİM ERGÜN
88 BİNGÖL Yedisu AKİF AÇIKYER
89 BİTLİS KEMAL UÇAR
90 BİTLİS Adilcevaz TURAN SUBAŞI
91 BİTLİS Hizan ERCAN TEKİN
92 BOLU Gerede BEKİR UZUN
93 BOLU Göynük NİGAR TÜRKSOY
94 BOLU Mudurnu MEHMET İNEGÖL
95 BOLU Seben M. İHSAN ŞAHİN
96 BOLU Yeniçağa BİROL GÜREL
97 BURDUR Çavdır Söğüt BAYRAM KILIÇ
98 BURDUR Gölhisar ÜNAL IŞILDAR
99 BURDUR Karamanlı MEHMET ÖZGER
100 BURSA NECATİ ŞAHİN
101 BURSA Büyükorhan AHMET KAMAÇ
102 BURSA Gemlik İBRAHİM TALAN
103 BURSA Gürsu SEYFİ EROL

104 BURSA Harmancık ALİ ARIKAN
105 BURSA İznik KENAN KARAKAŞ
106 BURSA Karacabey AYHAN KUTKU
107 BURSA Keles İSMAİL ORUÇ
108 BURSA Kestel MUSTAFA KURTOĞLU
109 BURSA Mudanya HAYRİ TÜRKYILMAZ
110 BURSA M.Kemalpaşa MEHMET KÜÇÜKAŞIK
111 BURSA Nilüfer MUSTAFA BOZBEY
112 BURSA Orhangazi CELAL SAYIN
113 BURSA Osmangazi ERKAN AYDIN
114 BURSA Yenişehir HASAN KOCATÜRK
115 BURSA Yıldırım RAMAZAN ALTINÖZ
116 ÇANAKKALE ÜLGÜR GÖKHAN
117 ÇANAKKALE Biga Gümüşçay MEHMET TAMER ERGÜN
118 ÇANAKKALE Bozcaada HAKAN CAN YILMAZ
119 ÇANAKKALE Çan TURGUT ÇETİN
120 ÇANAKKALE Ezine HALİL BÜYÜKEROL
121 ÇANAKKALE Gökçeada KORAY YÜCEL
122 ÇANAKKALE Lapseki AYHAN İNAN
123 ÇANAKKALE Lapseki Umurbey ALİ ÖNER
124 ÇANKIRI Çerkeş ERDOĞAN ÇUBUKÇUOĞLU
125 ÇORUM Mecitözü ÜNAL YAVUZ
126 DENİZLİ Merkezefendi ARİF BALKANAY
127 DENİZLİ Pamukkale (Akköy) İBRAHİM VURAL
128 DENİZLİ Baklan ALİ BEŞPARMAKKAYA
129 DENİZLİ Bekilli MUSTAFA BAŞKAFA
130 DENİZLİ Bozkurt BİRSEN ÇELİK
131 DENİZLİ Buldan MUSTAFA GÜLBAY
132 DENİZLİ Çal AHMET HAKAN
133 DENİZLİ Çardak ALİ ALTINER
134 DENİZLİ Çivril İ. HAKKI ASLAN
135 DENİZLİ Honaz MEVLÜT KURBAN
136 DENİZLİ Kale MEHMET ÇELİMLİ
137 DENİZLİ Sarayköy RIFAT KAPANCIOĞLU
138 DENİZLİ Serinhisar HÜSEYİN GEMİ
139 DİYARBAKIR AHMET AY
140 DİYARBAKIR Bağlar İKRAM YAĞAR
141 DİYARBAKIR Bismil İHSAN ASLAN
142 DİYARBAKIR Silvan ADNAN ÖNCÜ
143 EDİRNE İpsala CELAL TETİK
144 EDİRNE Meriç Subaşı ERSÖZ ZÜMBÜL
145 EDİRNE Uzunköprü ENİS İŞBİLEN
146 ELAZIĞ HAMZA SORGUCU
147 ELAZIĞ Alacakaya NAZMİ GÜRBÜZ
148 ELAZIĞ Baskil ALİ TURSUN
149 ELAZIĞ Maden OSMAN GÜNAL
150 ELAZIĞ Sivrice METİN ÖZTÜRK
151 ERZİNCAN METİN ÇANAKCI
152 ERZİNCAN Çayırlı TUNCAY AKSÜNGER
153 ERZİNCAN Merkez Çukurkuyu AYDIN KURT
154 ERZİNCAN Merkez Demirkent BÜLENT MUMCU
155 ERZİNCAN Merkez Kavakyolu BİNALİ YİĞİTOĞLU
156 ERZİNCAN Merkez Yaylabaşı TAHİR ÇOBAN 4
157 ERZİNCAN Otlukbeli YAŞAR ÇETİNER
158 ERZİNCAN Refahiye AHMET YUMAK
159 ERZİNCAN Tercan MEHMET ALİ AYDIN
160 ERZİNCAN Tercan Altunkent (Kargın) UĞUR KARATAŞ
161 ERZİNCAN Tercan Mercan KEMAL OKUMUŞ
162 ERZİNCAN Üzümlü GÖKHAN CANBABA
163 ERZURUM ABDULKADİR DEMİRCİ
164 ERZURUM Aşkale VEYSEL KETEN
165 ERZURUM Aziziye ÜSTÜNER KARACAOĞLU
166 ERZURUM Horasan AYDIN TEMELLİ
167 ERZURUM İspir KENAN EFE
168 ERZURUM Karaçoban ALİHAN IŞIK
169 ERZURUM Karayazı FUAT AYDIN
170 ERZURUM Narman FEHMİ BEDİR
171 ERZURUM Oltu CEVAT KAMACI
172 ERZURUM Olur NURHAYAT ÜST
173 ERZURUM Palandöken EDİP CENGİZ
174 ERZURUM Pasinler ÖZER PEHLİVAN
175 ERZURUM Pazaryolu BAYRAM ALİ ÖZTÜRK
176 ERZURUM Tekman HABİP ULUTÜRK
177 ERZURUM Tortum MEHMET BÜYÜKARSLAN
178 ERZURUM Yakutiye BÜLENT BABA
179 ESKİŞEHİR YILMAZ BÜYÜKERŞEN
180 ESKİŞEHİR Alpu GÜRBÜZ GÜLLER
181 ESKİŞEHİR Beylikova YALÇIN KOMŞU
182 ESKİŞEHİR Çifteler SABAHATTİN ÇARKACI
183 ESKİŞEHİR Günyüzü ESE YILDIZ
184 ESKİŞEHİR Han ERDAL ŞANLI
185 ESKİŞEHİR İnönü İSMAİL KARAKÖSE
186 ESKİŞEHİR Mahmudiye İSHAK GÜNDOĞAN
187 ESKİŞEHİR Mihalgazi MEHMET BALİ
188 ESKİŞEHİR Mihalıcçık İSMAİL HAKKIYAVUZ
189 ESKİŞEHİR Odunpazarı KAZIM KURT
190 ESKİŞEHİR Sarıcakaya NECDET ÇEKİN
191 ESKİŞEHİR Seyitgazi MESUT ATLI
192 ESKİŞEHİR Sivrihisar FİKRET ASLAN
193 ESKİŞEHİR Tepebaşı AHMET ATAÇ
194 GAZİANTEP AKİF EKİCİ
195 GAZİANTEP Araban HÜSEYİN KILIÇ
196 GAZİANTEP Nizip ÖNDER ALKURT
197 GAZİANTEP Oğuzeli UFUK MARAŞ
198 GAZİANTEP Yavuzeli ALİ SAKAR
199 GİRESUN Bulancak Aydındere DURSUN KARAHASAN
200 GİRESUN Çanakçı ALİ ERAY
201 GİRESUN Görele Çavuşlu GÖKHAN KIDIK
202 GİRESUN Güce MUSTAFA USTA
203 HATAY LÜTFÜ SAVAŞ
204 HATAY Altınözü HÜSEYİN SANSA
205 HATAY Dörtyol METEHAN DUDUOĞLU
206 HATAY Reyhanlı İBRAHİM DURMUŞ
207 ISPARTA Gelendost LOKMAN KUMCU
208 ISPARTA Şarkikaraağaç MEHMET EMİN AKYOL
209 ISPARTA Şarkikaraağaç Çiçekpınar AYŞE ŞERİFOĞLU 5

210 ISPARTA Uluborlu HÜSEYİN YETKİN
211 ISPARTA Yalvaç MEVLÜT DANACI
212 MERSİN MACİT ÖZCAN
213 MERSİN Anamur MEHMET SUPHİ ALP
214 MERSİN Aydıncık FERHAT CİN
215 MERSİN Bozyazı EMRAH OĞUL
216 MERSİN Çamlıyayla SELAHATTİN AKKUYU
217 MERSİN Silifke MUSTAFA TURGUT
218 MERSİN Tarsus HALUK BOZDOĞAN
219 MERSİN Yenişehir İBRAHİM GENÇ
220 İSTANBUL MUSTAFA SARIGÜL
221 İZMİR AZİZ KOCAOĞLU
222 İZMİR Bayındır ARDAHAN TOTUK
223 İZMİR Tire TAYFUR ÇİÇEK
224 KARS NAİF ALİBEYOĞULLARI
225 KASTAMONU Azdavay ARİF UĞUR DEMİRCİ
226 KASTAMONU Bozkurt İSMAİL YAZAN
227 KASTAMONU Cide MEHMET EŞREF MUTLU
228 KASTAMONU Çatalzeytin MUSTAFA MESUT KARA
229 KASTAMONU Hanönü YILMAZ KARAKOÇ
230 KASTAMONU Küre İBRAHİM AYDIN
231 KAYSERİ OSMAN ÇİLSAL
232 KAYSERİ Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU
233 KAYSERİ Develi BURAK İSTANBULLU
234 KAYSERİ Felahiye İSMET GÜRSEL KISIR
235 KAYSERİ Melikgazi UĞUR SETEN
236 KAYSERİ Pınarbaşı SALİM DOĞAN
237 KAYSERİ Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI
238 KAYSERİ Sarız ÖMER FARUK ELOĞLU
239 KAYSERİ Tomarza MEHMET ERDOĞAN
240 KAYSERİ Yahyalı MEHMET ACARBAŞ
241 KAYSERİ Yeşilhisar MEHMET HARMANCI
242 KIRKLARELİ Babaeski ABDULLAH HACI
243 KIRKLARELİ Kofçaz MEHMET BALCI
244 KIRKLARELİ Lüleburgaz Ahmetbey MUSTAFA ALTINTAŞ
245 KIRKLARELİ Pehlivanköy MUSTAFA GÜR
246 KIRKLARELİ Vize Çakıllı HALİL SOYASLAN
247 KIRKLARELİ Vize Kıyıköy ERTAN BACAZ
248 KIRŞEHİR Çiçekdağı HAŞİM KAYA
249 KIRŞEHİR Kaman Kurancılı YILMAZ ŞAHİN
250 KOCAELİ TAHSİN TARHAN
251 KOCAELİ Gebze YAKUP YILMAZ
252 KOCAELİ Kandıra İSMAİL SARICA
253 KONYA Akşehir LÜTFİ ÇELEBİ
254 KONYA Bozkır AYŞE KADIOĞLU
255 KONYA Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK
256 KONYA Ereğli KÖKSAL FİLORİNALI
257 KONYA Halkapınar GÜRBÜZ ERYILMAZ
258 KONYA Kadınhanı MEVLÜT ÇANKAYA
259 KONYA Karatay DURMUŞ ÖZATA
260 KONYA Sarayönü İSMAİL TEZGEL
261 KONYA Seydişehir MUZAFFER ÖZDEMİR
262 KONYA Taşkent HİKMET ÖZBEK 6

263 KÜTAHYA Çavdarhisar İSHAK DALKILIÇ
264 KÜTAHYA Domaniç METİN SAĞLAM
265 KÜTAHYA Simav Demirci TURHAN SÜMER
266 KÜTAHYA Şaphane RASİM DAŞHAN
267 MALATYA Akçadağ HASAN SAKLI
268 MALATYA Kuluncak ETHEM KÖRÜKMEZ
269 MANİSA ÖZGÜR ÖZEL
270 MANİSA Alaşehir HASAN HÜSEYİN UYSAL
271 MANİSA Gölmarmara ERDAL ZİYAN
272 MANİSA Kırkağaç ÖZCAN KAÇAR
273 MANİSA Salihli MUSTAFA UĞUR OKAY
274 MANİSA Sarıgöl YUSUF ÖZKAN
275 MANİSA Turgutlu CENGİZ ULMAN
276 K.MARAŞ ÜNAL ATEŞ
277 K.MARAŞ Dulkadiroğlu ALİ ZABUN
278 K.MARAŞ Onikişubat ÜLKÜ EREN
279 K.MARAŞ Afşin SELÇUK GÖKDOĞAN
280 K.MARAŞ Çağlayancerit ALİ ELAGÖZ
281 K.MARAŞ Elbistan DOĞAN SOYDAN
282 K.MARAŞ Türkoğlu ALİ ÇİFTÇİOĞLU
283 MUĞLA OSMAN GÜRÜN
284 MUĞLA Menteşe BAHATTİN GÜMÜŞ
285 MUĞLA Dalaman MUHAMMET ŞAŞMAZ
286 MUĞLA Fethiye KERAMETTİN YILMAZ
287 MUĞLA Marmaris MUHAMMET ALİ ACAR
288 MUĞLA Milas MUHAMMET TOKAT
289 MUĞLA Ortaca HASAN KARAÇELİK
290 MUĞLA Ula ÜMİT KARAASLAN
291 MUŞ NECİP BİNGÖL
292 NEVŞEHİR Avanos İSMET İNCE
293 NEVŞEHİR Derinkuyu NİHAT ÇİÇEK
294 NEVŞEHİR Gülşehir İMDAT KAYAHARMAN
295 NEVŞEHİR Hacıbektaş ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU
296 NEVŞEHİR Merkez Göreme HALİL ÖZBEK
297 NİĞDE FAHRİ EKER
298 NİĞDE Altunhisar HİKMET BİLCAN
299 NİĞDE Bor EKREM SOYLU
300 NİĞDE Bor Bahçeli ERDEM AL
301 NİĞDE Çamardı MUSTAFA EMİROĞLU
302 NİĞDE Çiftlik Azatlı ŞAHİN POLAT
303 NİĞDE Merkez Değirmenli RECEP DİNÇER
304 NİĞDE Merkez Dündarlı ŞÜKRÜ BERGAMA
305 NİĞDE Merkez Edikli METİN ÖZTÜRK
306 NİĞDE Merkez Sazlıca HALİL ÖZYUVA
307 NİĞDE Merkez Yıldıztepe METİN AKGÜMÜŞ
308 NİĞDE Ulukışla OSMAN DURU
309 ORDU Çamaş MAZHAR GÜMÜŞ
310 ORDU Fatsa ZEKİ ULVİ SÜVARİOĞLU
311 ORDU Gürgentepe HALİS BAYKARA
312 ORDU İkizce ENVER SEKMEN
313 ORDU Mesudiye İ. FEVZİ ÜNAL
314 ORDU Ünye İSA MARAL
315 RİZE MİNE ORHAN 7

316 RİZE Ardeşen TAHSİN OCAKLI
317 RİZE Çamlıhemşin DEMET AKAY
318 RİZE Çayeli AYHAN GÜMÜŞLER
319 RİZE Pazar HİKMET HATIRNAZ
320 SAKARYA Arifiye ZEHRA GÖK
321 SAKARYA Geyve EROL AKYEL
322 SAKARYA Hendek AHMET SELAMİ KARAKADI
323 SAKARYA Karapürçek CELAL GÜNGÖR
324 SAKARYA Karasu AHMET ÖZKAN
325 SAKARYA Kocaali MİTHAT SARI
326 SAKARYA Sapanca TURAN FORTACI
327 SAKARYA Serdivan ATİLLA ALBUYUR
328 SAMSUN TARIK CENGİZ
329 SAMSUN Canik ENVER MERTOĞLU
330 SAMSUN Havza ERTAŞ ÇOBAN
331 SAMSUN İlkadım VEDAT YILMAZ
332 SAMSUN Salıpazarı HASAN DÜZENLİ
333 SAMSUN Vezirköprü BÜLENT TOKALIOĞLU
334 SİİRT ABDULVEHAP GALİP ÇAKMAK
335 SİİRT Kurtalan ERDAL KARATAŞ
336 SİİRT Merkez Gökçebağ MEHMET ŞİRİN AYDIN
337 SİİRT Şirvan MEHMET ALİ KOYUNCU
338 SİNOP Durağan MUSTAFA EKER
339 SİVAS Akıncılar NECATİ US
340 SİVAS Divriği HAKAN GÖK
341 SİVAS Gemerek Sızır NEVZAT GÖKSU
342 SİVAS İmranlı MÜSLİM GÜRBÜZ
343 SİVAS Ulaş HÜSEYİN GÜLKANAT
344 TEKİRDAĞ Ergene RASİM YÜKSEL
345 TEKİRDAĞ Kapaklı İRFAN MANDALI
346 TEKİRDAĞ Süleymanpaşa EKREM EŞKINAT
347 TEKİRDAĞ Çerkezköy VAHAP AKAY
348 TEKİRDAĞ Çorlu ÜNAL BAYSAN
349 TEKİRDAĞ Hayrabolu FEHMİ ALTAYOĞLU
350 TEKİRDAĞ Malkara ULAŞ YURDAKUL
351 TEKİRDAĞ Marmara Ereğlisi İBRAHİM UYAN
352 TEKİRDAĞ Muratlı NEBİ TEPE
353 TEKİRDAĞ Saray NAZMİ ÇOBAN
354 TEKİRDAĞ Şarköy SÜLEYMAN ALTINOK
355 TOKAT HADİYE ARDAHANLI
356 TOKAT Erbaa ARİF ŞERBETÇİ
357 TOKAT Merkez Çat NURİ BOYRAZ
358 TOKAT Merkez Çamlıbel ORHAN ERDOST
359 TOKAT Merkez Emirseyit EMİNE ALYÜZ
360 TOKAT Niksar Gürçeşme MACİT UÇAR
361 TOKAT Niksar Yazıcık TUNCER UZUNOĞLU
362 TOKAT Reşadiye ZEKİ ÇARDAK
363 TOKAT Sulusaray NURETTİN ÇATAK
364 TOKAT Turhal MUHSİN PEHLİVAN
365 TOKAT Turhal Şenyurt NAMIK ERTAN
366 TOKAT Yeşilyurt AHMET GÜR
367 TOKAT Zile MEHMET BAŞSEVİNÇ
368 TRABZON VOLKAN CANALİOĞULLARI 8

369 TRABZON Ortahisar NAZIM ÖZCAN
370 TRABZON Akçaabat ALİ TÜREN ÖZTÜRK
371 TRABZON Araklı ADNAN BEŞİR
372 TRABZON Dernekpazarı İBRAHİM AKBULUT
373 TRABZON Of EMEL SARAL
374 TRABZON Vakfıkebir EMİN ULUDÜZ
375 TRABZON Yomra HASAN ALİ ÇUVALCI
376 UŞAK Banaz Kızılcasöğüt ÖMER BİÇER
377 UŞAK Eşme Yeleğen FEVZİ KAYA
378 UŞAK Sivaslı NİHAT SAZLIGÖL
379 UŞAK Sivaslı Pınarbaşı NACİ AKYÜREK
380 UŞAK Sivaslı Tatar ALİ OSMAN ÇOBAN
381 YOZGAT SELAHATTİN KOŞTAN
382 YOZGAT Boğazlıyan ALİ AYIK
383 YOZGAT Sorgun Gülşehri NİHAT KARAMAN
384 ZONGULDAK Alaplı NURİ TEKİN
385 ZONGULDAK Alaplı Gümeli AHMET SAYDAM
386 ZONGULDAK Çaycuma BÜLENT KANTARCI
387 ZONGULDAK Çaycuma Filyos EROL ACAR
388 ZONGULDAK Çaycuma Karapınar AHMET AYDIN
389 ZONGULDAK Çaycuma Nebioğlu TEZCAN KAYABAŞLI
390 ZONGULDAK Çaycuma Perşembe İSMAİL İNAN
391 ZONGULDAK Çaycuma Saltukova ZERRİN GÜNEŞ
392 ZONGULDAK Devrek SONGÜL MALKOÇ
393 ZONGULDAK Devrek Çaydeğirmeni FİKRET ÇATAKLI
394 ZONGULDAK Ereğli HALİL POSBIYIK
395 ZONGULDAK Ereğli Gülüç MUSTAFA DEMİRTAŞ
396 ZONGULDAK Ereğli Kandilli MUSTAFA AYDIN
397 ZONGULDAK Gökçebey MEHMET ZEKİ KILINÇARSLAN
398 ZONGULDAK Gökçebey Bakacakkadı OKTAY ALBUZ
399 ZONGULDAK Kozlu DURSUN HAKKI YAYALAR
400 ZONGULDAK Merkez Beycuma ŞENDURAN ALTUNTAŞ
401 ZONGULDAK Merkez Çatalağzı ADNAN AKGÜN
402 ZONGULDAK Merkez Muslu SABAHATTİN ADIYAMAN
403 AKSARAY Gülağaç Saratlı NEDİM UĞUZ
404 AKSARAY Merkez Topakkaya HÜSEYİN BAYDİLLİ
405 BAYBURT HACI MUSTAFA AKKUŞ
406 BAYBURT Aydıntepe FATİH ERASLAN
407 KARAMAN Ayrancı YÜKSEL CANDAN
408 KARAMAN Başyayla MUSTAFA İPEK
409 KARAMAN Ermenek Güneyyurt SEHER GÜCAL
410 KARAMAN Kazımkarabekir SAMİ EVREN
411 KARAMAN Merkez Akçaşehir RAMAZAN KÜÇÜK
412 KARAMAN Sarıveliler ABDULLAH ÖZKAN
413 KIRIKKALE AHMET EROĞLU
414 KIRIKKALE Bahşılı CEMAL ŞARLIOĞLU
415 KIRIKKALE Balışeyh OSMAN NARİN
416 KIRIKKALE Çelebi ERDOĞAN EROL
417 KIRIKKALE Karakeçili YUSUF KEÇELİ
418 BATMAN ÇETİN KIZILBULUT
419 BATMAN Beşiri GENCO ÖZER
420 BATMAN Beşiri İkiköprü FARUK KIRMIZITAŞ
421 BATMAN Gercüş ŞERİF ÖNER 9

422 BATMAN Gercüş Kayapınar MENDERES GELİŞKEN
423 BATMAN Hasankeyf SEDA AĞAR
424 BATMAN Kozluk VEHBİ AĞAYA
425 BATMAN Merkez Balpınar KEMAL DEMİR
426 BARTIN M. RIZA YALÇINKAYA
427 BARTIN Kurucaşile HÜSEYİN SEVİM
428 BARTIN Merkez Hasankadı ŞEREF EMİROĞLU
429 BARTIN Ulus HÜSEYİN ULUS
430 BARTIN Ulus Abdipaşa MUHARREM KAYA
431 ARDAHAN METE ÖZDEMİR
432 ARDAHAN Çıldır NURETTİN AYGÜN
433 ARDAHAN Damal ERGİN ÖNAL
434 ARDAHAN Göle ALPER TOLGA ÖZTÜRK
435 ARDAHAN Hanak AYHAN BÜYÜKKAYA
436 IĞDIR ARAN KALAFAT
437 IĞDIR Aralık SELÇUK AYTEKİN
438 YALOVA VEFA SALMAN
439 YALOVA Altınova İSMAİL TOPRAK
440 YALOVA Çiftlikköy Taşköprü NEDRET GÜLEN
441 KARABÜK ERDAL DEMİR
442 KARABÜK Eflani ENVER SARAÇ
443 KİLİS ÖCAL BERK
444 KİLİS Elbeyli NAFİ KURT
445 OSMANİYE Hasanbeyli MUZAFFER PERÇEM
446 OSMANİYE Sumbas GAZİ ASLANDAĞ
447 OSMANİYE Sumbas Mehmetli HASAN EYVAZ
448 OSMANİYE Toprakkale İBRAHİM DEMİRCİ
449 DÜZCE BASRİ KARSLIOĞLU
450 DÜZCE Gölyaka SEYHAN EKŞİ
451 DÜZCE Gümüşova MUSTAFA BOSTAN
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir içeriği site’de paylaşmayın.
Misafir Avatar
amcaa 7 yıl önce

hadi ,tezelden, adaylara zaman tanınmalı yahu

bostancı escort kurtköy escort