KILIÇDAROĞLU VE AZİZ YILDIRIM HAKKINDA ŞOK İDDİA! 05 Kasım 2012, 15:57

Telegol yorumcusu Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıdırım ve Kemal Kılıçdaroğlu hakkında şok iddia...
FB Başkanı Aziz Yıldırım'ın 21 Mart 2012'de cezaevindeyken bedelli askerlikten faydalandığı haberi spor gündemine bomba gibi düştü. Haber üzerine Taraf yazarı Mehmet Baransu "Madem çürük raporun vardı ne diye bedelli askerlik yaptın" diye FB Başkanı'na yüklenirken, bir tepki de Erman Toroğlu'ndan geldi.

KILIÇDAROĞLU VEKİLLİK TEKLİF ETMİŞ OLABİLİR

Telegol yorumcusu Toroğlu imalı imalı "Büyük Siyasetçimiz" diye laf soktuğu Kılıçdaroğlu'nun, Aziz Yıldırım'a milletvekilliği teklif etmiş olabileceğini ileri sürdü.

SİYASETE ATILMAK İÇİN BEDELLİ


Toroğlu'nun kurduğu teoriye göre Aziz Yıldırım "siyasete atılmak istemiş, çürük raporunun da önünde engeller oluşturabileceği düşüncesiyle bedelli askerlik yapmış olabilir".

KILIÇDAROĞLU'NA LAF SOKTU

Erman Toroğlu'nun canlı yayında sıraladığı bu ihtimaller zinciri programda uzun süre konuşulurken, ünlü yorumcu iddiasını Kılıçdaroğlu ile Yıldırım görüşmesine dayandırdı. Hatırlanacağı üzere Metris Cezaevi'nden çıkışından sonra Aziz Yıldırım CHP lideri tarafından ziyaret edilmişti.

Erman Toroğlu "Aziz Yıldırım'ın ayağına kadar gitti" dediği Kılıçdaroğlu'nun FB Başkanı'na milletvekilliği teklif etmiş olabileceğini, Aziz Yıldırım'ın da bu sebeple bedelli askerlik yaparak önüne çıkabilecek olası engellerin önüne geçmiş olabileceğini söyledi.

CHP'DEN YALANLAMA GELDİ

Erman Toroğlu'nun dün gece televizyonda ortaya attağı "CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Aziz Yıldırım'a milletvekilliği teklifinde bulundu" iddiası yalanlandı.

Bu sabah basın mensupları ile İstanbul'da biraraya gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aziz Yıldırım ile Erman Toroğlu arasında yaşanan polemiğe de noktayı koydu. Kılıçdaroğlu'na göre Erman Toroğlu yalan konuşuyor...

Gazetecilerin "Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'a milletvekilliği teklifinde bulunduğunuzu iddia ediyor doğru mu?" sorusuna, Kılıçdaroğlu, "İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi" diyerek yalanladı.

 

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları