İŞTE NUMAN KURTULMUŞ'UN AKP'DE Kİ GÖREVİ! 17 Temmuz 2012, 03:19

HAS Parti'nin AK Parti ile birleşmesi durumunda neler yaşanılacağı konuşulurken Numan Kurtulmuş'un AK Parti'de hangi göreve geleceği de merak konusu oldu. İşte son konuşulanlara göre Numan Kurtulmuş'un AK Parti'deki görevi...
HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş AK Parti'ye geçeceği iddialarının ardından Başbakan Erdoğan'la görüşerek, HAS Parti'nin AK Parti'ye katılması için davet aldıklarını açıklamıştı. Ankara'da HAS Parti İl Başkanları toplantısında büyük destek alan Numan Kurtulmuş'un AK Parti ile birleşme durumunda hangi göreve geleceği ile ilgili iddialar da dolaşmaya başladı.

HAS Parti il başkanları toplantısının ardından açıklama yapan bir üst düzey yetkili Numan Kurtulmuş'un AK Parti'deki görevini "Teşkilatta Tayyip Bey'den sonra tek yetkili isim olacak" olarak açıkladı.

Samanyolu'nun haberine göre, HAS Parti'nin üst düzey isimlerinden olan yetkili, HAS Parti'nin AK Parti'ye geçişini ise "Ramazan'dan sonra hep birlikte. Herkes ne yaptığını biliyor, kimse davasını satmadı. Hele Numan Bey asla makam derdinde değil. Dediklerini yapmazlarsa o zaman hesap sorulacak"" olarak ifade etti.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları