İŞİMİZİ RÜYA TABİRCİSİNE Mİ BIRAKSAK! 10 Temmuz 2013, 16:08

Ünlülerin rüya tabircisi Seyit Emin Kırgil'den enterasan iddia, Kırgıl rüyasında gördüğü Almanya Başbakanı Angela Merkel'i uyardı.
 Ünlülerin rüya tabircisi Seyit Emin Kırgil, rüyasında gördüğü Almanya Başbakanı Angela Merkel'i uyardı.

Ünlülerin rüya tabircisi Seyit Emin Kırgil, rüyasında Hz Muhammed'in (SAV) Almanya Başbakanı Angela Merkel'in isminin üzerini çizdiğini gördüğünü belirterek, bunun Merkel'in ya öleceğine ya da Eylül 2013'teki seçimleri kaybedeceğine işaret olduğunu söyledi.

MURAT GÖĞEBAKAN'I DA GÖRMÜŞTÜ

Daha önce de ünlü sanatçı Murat Göğebakan'ın lösemi olacağını rüyasında görüp onu uyaran ve internet üzerinden ücretsiz olarak vatandaşların rüyalarını yorumlayarak uyarılarda bulunan Kırgil, bu kez Almanya Başbakanı Angela Merkel'i uyardı. Kırgil, rüyasında Merkel'i gördüğünü belirterek, "Rüyamda Hz. Muhammed, bir odaya giriyor, odaya girerken üzerinde krem rengi fistanı ve siyah şalı var. İçeride 7 başbakan ayakta duruyor. Bu başbakanlar her biri bir ülkeyi temsil ediyor. Bir tanesi de bizim Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, biri de Almanya Başbakanı Merkel. Peygamber Efendimiz sahabesine dönüp evrakı vermesini istedi. Sahabe evrakı getirip Peygamber Efendimize verdi. Deriden bir parça üzerinde isim listesi siyahla yazılmıştı, en üstte kırmızı bir çizgi vardı. Peygamber Efendimiz listedeki bazı isimlere bakarak Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini alıp en üste getirdi. Bu arada, Başbakanımız geriye çekildi. Arkasına Merkel geldi. Merkel'i de Peygamber Efendimiz işaretlerle uyarmaya çalıştı ve Merkel'in üzerini karalayarak, odadan çıkmasını istedi" diye konuştu.

ERDOĞAN YİNE KAZANACAK, MERKEL ÖLEBİLİR

Kırgil, rüyada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın isminin üst tarafa konmasının seçimleri yine kazanacağı anlamına geldiğine dikkat çekerek, şunları söyledi:

"Merkel'in isminin üzerinin Peygamber Efendimiz tarafından silinmesinin ise iki anlamı var. Eğer bir ismin üzerini Peygamber karalayıp siliyorsa, kişinin uyarılması lazım. Yani Merkel politikada olduğu için ülkenin başbakanı, lideri olduğu için isminin karalanması ya seçimi alamayacak ya da sağlığına dikkat etmeli. İşin ucunda ölüm de olabilir. Eğer Peygamber üzerini çiziyor ve çekil diyorsa, Merkel'e biz bu rüyayla şu anki siyasi çizgisi onu batırabilir, seçimi kazanamayabilir, siyasetini değiştir diye kendisini uyarıyoruz. Diğer bir anlamı da sağlığına dikkat etmeli, ölebilir diye uyarılıyor. Biz buradan her iki konuda da Merkel'i uyarıyoruz."

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları