SAKALLI KADIN: 'SAKALLARIMLA MUTLUYUM!' 10 Nisan 2013, 06:41

"Sakallı kadın" açıkladı: Böyle daha seksiyim! Doğumdan sonra çıkan sakallarıyla imaj yaptı
49 yaşındaki Mariam 28 yıl önce yaptığı doğum sonrasında büyümeye başlayan sakallarını, ilk başlarda çok garipsediğini ve koparmaya başladığını söyledi. Fakat kopardıkça daha fazla çıkmaya başlayan sakallar karşısında çaresiz kaldı. Sakallarını koparması karşısında, daha çok ve daha gür çıkmaya başlayan kılları yılda 1 kesmeye başladığını belitti.

Aynı zamanda Sakallı Lady olarak bilinen Mariam, ilk başlarda çevresinin bu durumu çok garipsediğini ve kötü tepkiler aldığını söylese de daha sonra kendi durumunda başka insanlar olduğunu da öğrenince, kendisi gibi olan insanların kendisinden ilham alması gerektiğini ve daha cesur olmaları gerektiğini söyledi.

Soyadını vermek istemeyen Mariam 1985 yılında yaptığı doğum sonrasında çıkmaya başlayan sakallarını kesmeyip, onlarla beraber yaşamaya 2008 yılında karar vermiş. Görenleri şaşkına uğratan sakalı kadın İngiltere'de katıldığı bir televizyon programında, kurduğu blogla bu konuda diğer kadınları bilgilendirdiğini duyurdu.

BU HALİMLE DAHA SEKSİYİM

İlk zamanlar durumunu yadırgasa da, artık sakallarına alışan Sakallı Lady yeni bir ilişkiye hazır olduğunu hatta bu haliyle kendisini daha seksi hissettiğini ekledi.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları