REZALETE BAK: O ADAM 'ERKEK KUMA' ÇIKTI! 15 Nisan 2013, 08:42

Adana'da 7 yıldır birlikte olduğu ve 5 aydır aynı evde yaşadığı sevgilisinin eşini öldüren katil zanlısının kuma olduğu ortaya çıktı.
İddiaya göre, bir bankadan emekli olan ve bir ayağı engelli olan Erdal D. (54), Emine D. (43) ile yıllar önce evlendi. Evlilikten çiftin şu anda 15 yaşında olan bir çocukları oldu. Ancak Emine D., yaklaşık 7 yıl önce tanıştığı ve eşine önce akrabası olarak tanıttığı takı eşyaları satan Murat V. (28) ile aşk yaşamaya başladı. Bu nedenle Emine D.’nin ailesi 2 yıl önce kızlarıyla ilişkilerini kesti.

Daha önce eve gelip giden ve zaman zaman evde kalan Murat V., yaklaşık 5 aydır sevgilisinin evinde kalmaya başladı. Artık herkese "kocam" diye tanıttığı Murat V. evde sürekli kalmaya başlayınca bu durumu kocasından da saklayamayan kadın gerçekleri kocasına da anlattı. Kocasının yaşı kendisinden büyük olduğu için cinsel ilişkiye giremeyen kadın engelli olan kocasına bu nedenle kuma getirdiğini söyledi. Erdal D. engelli olduğu ve bakacak kimsesi olmadığı için bu duruma sessiz kaldı. Ancak kuma erkekler her fırsatta en küçük bir konuda bile tartışmaya başladı.

9 Nisan günü de Murat V. ile Erdal D. arasında evde sigara içme yüzünden tartışma çaktı. Erdal D., kendisinin de sigara içtiğini ancak kapalı alanda özellikle evde sigara içilmesinden hoşlanmadığını söyledi. Çıkan tartışma Emine D.’nin araya girmesiyle sonlandı. Daha sonrada Emine D., çocuğunu okula götürdükten sonra markete ve kuaföre uğrayacağını, öğlen çocuğunu okuldan aldıktan sonra eve döneceğini söyledi. Murat V. ise, kahvaltıdan sonra yine evde sigara içti.

Erdal D. bu duruma sinirlenerek, "Ben sana evde sigara içme demedim mi?" diyerek tartışma çıkardı. Bir süre Murat V. ile tartıştıktan sonra banyoya giren Erdal D., dengesini kaybedip düşünce evde bulunan Murat V.’den yardım istedi. Banyoya gelen şahıs, sigara yüzünden tartıştığı sevgilisinin kocasını önce kafasını musluğa vurup, ardından lifle boğarak öldürdü. Eve gelen Emine D. eşinin banyoda cansız yattığını gördü polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis olayı araştırınca eve kuma olarak gelen Murat V.'nin cinayeti işlediğini belirledi. Gözaltına alınan Emine D. ile Murat V. sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. Murat V. mahkemede Erdal D.'yi sigara yüzünden öldürdüğünü, Emine D.'nin de sevgilisi olduğunu itiraf etti. Emine D. ise savcıya Murat V. ile duygusal bir ilişkisinin olmadığını, kocasıyla cinsel birliktelik yaşayamadığı için Murat V. ile birlikte olduğunu bu durumu da kocasının bildiğini söyledi. Savcı Emine D.'yi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakırken, Murat V. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları