YATAK ODASINDAKİ BU FANTAZİ KARAKOLDA BİTTİ! 16 Mayıs 2013, 10:38

Ellerini kelepçeleyip gözüne biber gazı sıkmıştı
Habertürk'ten Sedef Şenkal Demir'in haberine göre İstanbul Kadıköy'de 27 yaşındaki Leyla Y., bilgisayar uzmanı erkek arkadaşı Volkan A. ile gittiği 5 yıldızlı otelin odasında dehşet yaşadı. Genç adam, 'sürprizim var' diyerek gözlerini kapattırdığı genç kızı biber gazı sıkarak etkisiz hale getirdi, ardından da ellerini kelepçeledi.

Kızın çığlıkları üzerine otele gelen polis, sevgiliyi gözaltına aldı. Çantasından satır, çöp poşeti, koli bandı ve testere de çıkan genç, kendisini "Korkutmak istemiştim" diye savundu. Tutuklanan Volkan A. hakkında, 2 yıldan 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Volkan Y.'nin, daha önce evlenmesine 5 gün kala nişanlısı tarafından aldatıldığı için kadınlara güvenmediği söyleyen Leyla Y. ise ilk duruşmada tutuklu sevgilisinden şikayetçi olmadı.

'EVLENECEĞİZ' DEDİ AMA...

Önceki gün görülen karar duruşmasına gencin yakınlarıyla birlikte gelen Leyla Y,. kısa sürede evleneceklerini söylediği Volkan A.'dan şikayetçi olmadığını yineledi. Son sözü sorulan sanık da "Aşırı derecede pişmanım. Keşke zamanı geri alabilseydim de bu olanlar yaşanmasaydı" diye konuştu. Mahkeme sevgiliyi, 3 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları