Vekilleri taşıyan araç kaza yaptı! 17 Şubat 2012, 23:06

Kırıkkale'de trafik kazasına karışan AK Parti Kayseri Milletvekillerinden Yaşar Karayel başından yaralandı, İsmail Tamer ve Ahmet Öksüzkaya kazayı yara almadan atlattı.
 Ankara'dan Kırıkkale yönüne giden Ahmet Karademir'in kullandığı 34 DAF 59 plakalı otomobil, kayganlaşan zeminde kontrolden çıkarak bariyerlere, arkadan gelen 34 AZ 8304 plakalı tır da bu otomobile çarptı.

Bu sırada, Ankara'dan Kayseri'ye gitmek için yola çıkan Milletvekili İsmail Tamer'in kullandığı 38 DR 344 plakalı otomobil de tıra, arkadan gelen Hüseyin Çiftçi idaresindeki 06 VR 543 plakalı akaryakıt tankeri de Tamer'in otomobiline çarptı.

Tamer ile otomobilinde bulunan Milletvekili Ahmet Öksüzkaya kazayı yara almadan atlatırken, Milletvekili Yaşar Karayel başından yaralandı.

Yaralanan Karayel ile sürücülerden Ahmet Karademir, Kırıkkale Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Milletvekili İsmail Tamer, AA muhabirine, ''Zincirleme trafik kazasına karıştık. Yol kaygandı. Yapacak bir şeyimiz de yoktu. Çok şükür kazayı ucuz atlattık. Milletvekilimiz Ahmet Öksüzkaya ve bende bir şey yok. Milletvekilimiz Yaşar Karayel'in alnında 2-3 santimetrelik kesik oluştu. Hastanede birkaç dikiş atılacak. Otomobilimde büyük oranda hasar oluştu, çok şükür bizde bir şey yok'' dedi.

Bir hafta önce, bu kez Bitlis'te AK Partili vekillerin arabası devrilmişti


Elazığ'dan Bitlis'e giden AK Parti Bitlis milletvekilleri Vedat Demiröz ve Vahit Killer ile AK Parti Bitlis İl Başkanı Fatih Kadrioğlu ve Kerem Arabağ, Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın'a ait 34 FA 0013 plakalı otomobille yoğun buzlanmadan dolayı direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu takla atarak araziye savrulmuştu.

Kazada vekiller Vedat Demiröz ve Vahit Killer ile Fatih Kadrioğlu, Kerem Arabağ ve Hasan B. yaralandı.

Anahtar Kelimeler
AkpKazaVekilleriYaptı

Yorum Gönder