PKK'LI KADIN BÖYLE YANDI- KAVRULDU! 27 Ağustos 2012, 21:31

Boru hattında çıkan patlamanın ardından yangın bölgesinde ceset bulundu.
HABERİN GALERİSİ Eğer bunları uygularsanız... Bilinçaltınıza soru sorun, kendiniz yanıtlayın!
 Silopi İlçesi yakınlarından geçen Botaş'a ait Kerkük-Yumartalık petrol boru hattında dün gece patlama ardından başlayan yangın bölgesinde bu sabah genç bir kadının cesedi bulundu.

Kime ait olduğu ve ne amaçla yangın çıkan petrol boru hattının yanında bulunduğu tespit edilemeyen ceset otopsi için hastaneye kaldırıldı.

Silopi'ye bağlı Doruk köyü yakınlarından geçen Botaş'a ait Kerkük-Yumurtalık petrol boru hattında dün gece meydana gelen patlama ve ardından başlayan yangın, büyük ölçüde kontrol altına alınırken, boru hattında tarlalara akan ham petrolün kontrollü yanması devam ediyor. Sabah saatlerinde büyük ölçüde kontrol altına alınan yangın bölgesinde araştırma sürerken bir genç kadın cesedi bulundu.

Ekipler tarafından petrol boru hattının yaklaşık 5 metre uzağında bulunan ve yanmış olan kadın cesedi bölgeden uzaklaştırıldı. Kadının kim olduğu, ne amaçla orda bulunduğu belirlenemezken, kadın cesedi kimliğinin tespiti için Silopi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yangın bölgesinde bekleyen Botaş yetkilileri, hem Silopi hem de İdil tarafından petrol boru hattı vanalarının çift taraflı kapatıldığını ve tarlalara akan ham petrolün kontrollü olarak bir süre daha yanacağını söyledi.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları