Otizimli Küçük Berke'nin eğitim feryadı! 30 Nisan 2012, 23:32

Ülkemizde giderek çığ gibi büyümekte olan Mersin'li Otizim hastası Berke biz büyüklerinden bir mucizeye vesile olmalarını bekliyor!
Bir mucize isteğine ses verir misiniz?

İdmanyurdu taraftarı olan Küçük Berke'nin Babası Mustafa Şen'in sitemiz aracılığı ile kamuoyuna ulaştırmak istediği bir mesajı var. Otizm hastası olan oğlunun kimseye bağlı kalmadan yaşayabilmesi için gerekli olan spor eğitiminin masraflarını karşılaması için İdmanyurdu camiasından destek bekliyor.
Yöneticilerden, futbolculardan, teknik heyetten ve taraftardan hayırseverlerin desteği ile bir yıllık bir spor eğitimi karşılanırsa küçük Muhammed'in geleceğini kurtarmış olabiliriz. Tüm masraf resmi kayıtlar ile Mersin Otizm Spor Kulübüne ödenecektir. İmkânı olanların Otizm Spor kulübünden Özgür ve Emek Hocalarla irtibata geçmelerini rica ederiz.
İŞTE O BABANIN İSTEĞİ!
Ben Mustafa ŞEN Mersin Toros Devlet Hastanesi’ nde Radyoloji Teknisyeni olarak görev yapmaktayım. 
Size bu maili otistik oğlum Muhammed Berke ŞEN’in eğitimine yardımcı olabileceğinizi düşünerek yazıyorum.
Oğlum yaklaşık iki buçuk yaşında otizm teşhisi aldı ve hemen akabinde özel eğitime başladı. Lakin oğlumun eğitimi rehabilitasyon merkezlerinde ve Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi’ nde devam ederken, ben ancak mesai ve nöbet saatleri dışında ilgilenebiliyordum. 

ANNESİ VEFASIZ ÇIKTI!
Şimdiki durumumuz ise eşim, oğlumu ve beni yaklaşık 10 ay önce terk etti o günden beri hiç aramadı, ben de boşanma davası açtım ve 5 Temmuz 2011 Salı günü hayırlısıyla 3. duruşmamda boşandım ve ben çocuğum ve kendim için yeni bir hayat kurmak istiyorum.
İlk işim oğlum ve benim yaşayacağım yeni bir ev kiralamak oldu. Daha sonra kendimde bulduğum bir cesaretle oğlumun eğitimi için Mersin Otizm Ve Spor Kulübüne göndermek oldu.
Bu kulüp adından anlaşılacağı gibi otizmli çocukların eğitimi için spor merkezli bir eğitim yuvasıdır. Ancak şöyle bir durum söz konusu ki, ben devlet memuru halimle ancak 3 aylık eğitimi için bankadan ihtiyaç kredisi çektim ve bunu 3 yılda ödeyeceğim. Maalesef devlet memuru olduğum için hiç bir şekilde devletimizin gerek engelli maaşı yardımı gerek sosyal yardımlaşma tarafından yardımlar olsun bunlardan faydalanamamaktayım
Sizden arzım, oğlumun Mersin Otizm Ve Spor Kulübündeki eğitimine 1 yıllık burs ya da katkı sağlamanız.
Mersin Otizm Ve Spor Kulübünün kurucusu ve sahibi Hasan Emek (PEKTAŞ) Hocamla irtibata geçerseniz size istediğiniz bilgiyi verecektir.

BİR YIL EĞİTİMİNİ SÜRDÜRMESİ GEREKİYOR!
Sizden tek ricam oğlumun benden sonra da bağımsız yaşayacak becerileri öğrenebilmek adına bu kulübe 1 yıl daha devam edebilmesi.
Ben sizden, bana para vermenizi istemiyorum, eğer olursa, Mersin Otizm Ve Spor Kulübüyle irtibata geçip parayı onlara vermeniz.Yani oğlum için bir mucize olmanızı arz ediyorum.Mucizemiz olur musunuz?
Saygılarımla…
Mustafa Şen: 0 505 965 58 96
Mersin Otizm Ve Spor Kulübü Telefonları: 0 324 547 60 70 
http://www.otizmspor.com/mersin-otizm-spor.html
Emek Hoca: 0 507 709 53 66
Özgür Hoca: 0 542 222 11 74

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları