ONLAR UMUT'U VURDU OĞLUMDA ONLARI VURACAK! 21 Haziran 2012, 03:01

Eşi Özlem Bulut, “Teröristler bizi izliyor biliyorum. Bizi yıkamadılar. Ağlamayacağım. Onlar benim Umut'umu nasıl alnından tek kurşunla vurduysalar oğlum da onları vuracak dedi.
Hakkari Dağlıca'da şehit düşen 8 askerden biri olan Umut Bulut'un cenazesi bugün Hava Kuvvetlerine ait uçakla Samsun'a getirildi. Havaalanında Vali Hüseyin Aksoy, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Göktan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Yusuf Ziya Yılmaz, CHP Samsun milletvekilleri Haluk Koç, İhsan Kalkavan, protokol üyeleri hazır bulundu. Anne Gülbahar (55) ve baba Mustafa Bulut (58) gözyaşlarına boğularak sinir krizi geçirdi.
'Oğlum da onları vuracak'

9 AYLIK SELÇUK BABASINI TÜRK BAYRAĞI İLE UĞURLADI

Sırtına Türk bayrağı asılan şehidin 9 aylık bebeği Selçuk Bulut da kadın astsubayın kucağında olan bitenden habersiz etrafı izledi. Askere gitmeden 2 ay önce kaçırarak evlendiği eşi Özlem Bulut ise şehidin askeri künyesini boynuna asarak, havaalanında teröristlere lanet okudu. Özlem Bulut, “Teröristler bizi izliyor biliyorum. Bizi yıkamadılar, yıkamayacaklar. Onlar benim Umut'umu nasıl alnından tek kurşunla vurduysalar oğlum da onları vuracak. Babasının intikamını alacak. Ağlamıyorum. Umut'uma söz verdim. Ağlamayacağım. Umut'um oğluna doyamadı. Doğumunda bile yanında yoktuö dedi.

Askeri uçaktan indirilerek askerlerin omzuna alınan şehidin Türk bayrağına sarılı naşı daha sonra cenaze aracına konularak Askeri Hastane morguna kaldırıldı.

6 KARDEŞİN EN KÜÇÜĞÜ İDİ

6 kardeşin en küçüğü olan ve su bayisinde kurye olarak çalışan şehit Umut Bulut, Büyük Cami'de yapılacak törenin ardından ikindi namazından sonra Kıranköy Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları