İŞTE PANZERE GÖKSÜNÜ SİPER EDEN O KADIN! 29 Ekim 2012, 19:46

Ankara'da katılımcılara su sıkan panzerin önüne dikilen kadın dikkatleri üzerine çekti. Ancak ilerleyen saatlerde polisin özel takibi sonucu yakalanan bu kadın polislerin vahşi saldırısı sonucu hastanelik edildi.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

 Ulus meydanındaki alternatif kutlamada katılımcılara su sıkan panzerlerin önüne dikilen kadın müdahaleye damgasını vurdu.

İnatla panzerin önüne giden kadın, iki noktadan sıkılan tazyikli su ile yere yıkıldı.

SENMİSİN PANZERE ÇIKAN!

Hopa’da çıkan olaylara yönelik Ankara’da gerçekleştirilen protestolar sırasında polis panzerinin üzerine çıkarken görüntülenen Halkevleri MYK üyesi Dilşat Aktaş’ın, eylemin ardından sivil polislerin ve Çevik Kuvvet ekiplerinin sert müdahalesiyle hastanelik olduğu ortaya çıktı

TAKİP ETMİŞLER!

Hastaneye getirildiğinde, doktorlar tarafından “hayati tehlikesi ve felç riski” bulunduğu söylenen Aktaş, dün ameliyat edildi. Kalça kemiğinde kırıklar bulunduğu belirlenen Aktaş’a, platin takıldı. 6 ay “iş göremez“ raporu verilen Aktaş, polislerin panzere çıktıktan sonra kendisini takip ettiğini öne sürdü. Aktaş, sivil polislerin Kızılay civarında kendisine, “Gel bakalım buraya, o sen misin?” diye bağırdığını, 20 kadar polis tarafından dakikalarca dövüldüğünü ve vücudunun büyük bölümünde darp izleri olduğunu söyledi. Vatandaşların darp eden polisleri “Yeter artık” diye uyardığını duyduğunu söyleyen Aktaş, vatandaşların kendisini polisin elinden güçlükle kurtardığını ve bir taksiye bindirerek SSK Dışkapı Hastanesi’ne götürdüklerini kaydetti. Aktaş, polislerin intikam duygusuyla hareket ettiklerini belirterek, “Olay bitmişti. Ancak yine de beni takip ettiler. Yakaladıktan sonra da ellerinden güçlükle kurtarıldım” dedi.


Yorum Gönder

Etiket Sonuçları