İŞTE 7 YIL KANEPEDE YATAN CESEDİN GÖRÜNTÜSÜ! 10 Ağustos 2012, 21:37

Türm Türkiye’yi şok eden olayın görüntüsü ortaya çıktı.
İstanbul Fatih Şehremini’de kızı Nazan Öncel tarafından 7 yıl cesedi saklanan Emine Öncel’in cesedinin bulunması olayı geçtğimiz haftalarda gündeme bomba gibi düşmüştü.

Habertürk işte o olayın en önemli karesini ele geçirdi. Polislerin dehşet evinde yaptığı araştırma sırasında çekilen kare bugün gazetenin internet sitesinde yayınlandı.

CESET İŞTE BÖYLE BULUNMUŞTU

1 Ağustos günü Molla Gürani Mahallesi Nakibu-l Eşraf Sokak 16 numaralı apartmanın en üst katındaki olay şöyle gelişti:

Hasan Çetikkaya adlı hurdacı önceki gün öğle saatlerinde apartmanın önünden geçerken, en üst katta oturan Nazan Öncel, seslendi. Hurda eşyaları olduğunu söyleyen Öncel, Çetikkaya’yı eve çağırdı.

Öncel, eve gelen Çetikkaya’ya alması için buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer hurdaları gösterdi. Bu sırada Çetikkaya’nın dikkatini üstü örtülü çekyat çekti. Öncel, çekyatta ne olduğunu soran hurdacıya, “Onu karıştırma, sen işine bak” cevabını verdi.

Öncel’in başka tarafa bakmasını fırsat bilen Çetinkaya, örtüyü kaldırınca büyük bir şok yaşadı. Giysileri bulunan bir iskeletle karşılaşan Çetinkaya, korkuyla kendisini dışarı attı. Çetikkaya’nın ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN!
Polis, çekyatta Nazan Öncel’in ölen annesi Emine Öncel’in çürümüş cesediyle karşılaştı. Polisin yaptığı ilk araştırmada 88 yaşındaki Emine Öncel’in 7 yıl önce öldüğü belirlendi. Gözaltına alınan Nazan Öncel, Şehremini Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları