Dolandırıcılar kralı İnegöl'de enselendi! 04 Nisan 2012, 10:46

Yüklü miktarlarda mal alarak çek ile ödeme yapan şahıslardan esnafın şüphelenerek emniyet güçlerine ihbar etmesi ile büyük bir vurgun önlenmiş oldu.
İnegöl’de önceki gün meydana gelen olayda yüklü miktarlarda mal alarak çek ile ödeme yapan şahıslardan esnafın şüphelenerek emniyet güçlerine ihbar etmesi ile büyük bir vurgun önlenmiş oldu.

İnegöl mobilya sanayisinde yüklü miktarlarda ürün alımı yapan 3 kişilik şebeke vatandaşların şahıslardan şüphelenerek emniyete durumu bildirmeleri üzerine gözaltına alındılar. İfadelerinin alınmasının ardından hakim karşısına çıkan üç kişiden biri tutuklanarak cezaevine gönderilirken, iki kişi ise serbest bırakıldı.

DAHA ÖNCEDEN DE AYNI YÖNTEMLE VURGUN YAPMIŞLAR!
Edinilen bilgiye göre önceki gün İnegöl mobilya sanayisinde çek karşılığında yüklü miktarlarda mobilya alımı yapan üç kişiden 24 bin TL’lik çek alan ir esnaf şahısların dolandırıcı olabileceklerinden şüphelenerek durumu emniyete bildirdi. İhbar üzerine harekete geçen emniyet ekipleri şahısları gözaltına aldı. Gözaltında ifadeleri alınan şahıslardan Emrah K. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, C.S. ile A.M. ise serbest bırakıldı. 

Yorumlar

erdoğan :

paraşütü kullanan bütün önlemini almış,kask elbise gibi,talebede ise hiç bir şey yok.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları