Arabesk Rap'ın kralları canlı yayına hazırlanıyor! 20 Mart 2012, 20:19

Özellikle son yıllarda gençlerinin dilinden düşmeyen Arabesk Rap eserlerinin önemli 3 temsilcisi 2 saat sürecek bir canlı tv yayınıyla sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
HayaL CasH, HayLaZ ve MizaH TV' DE CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK!
Başlarını HayaL CasH Lakaplı Ömer KARAKOÇ'un çektiği Grubun diğer temsilcileri ise Abdullah Arslan (HayLaZ) ve Ahmet Mızrak (MizaH)'ın olacağı programı Gazeteci Lütfü Bulut hazırlayıp,sunuyor.

KENT ve YAŞAM isimli canlı yayın programda bir dönem 7'den 70'e herkesin Arabesk müziğinin fenomeni olduğu akımın günümüzdeki Rap'le birleşmesi sonucu "Arabesk Rap" adıyla gençlerin yeni gözdesi olan bu müzik tarzı masaya yatırılacak.

UNKAPANI MÜZİĞİ BİTTİ YENİ TREND: ARABESK RAP
Neredeyse bitme noktasına gelen unkapanı müzik piyasasının aksine giderek yükselen bir müzik akımı olan bu müzik tarzı özellikle sanal alem ve gençlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.


İLK KEZ EKRANDA BULUŞACAKLAR! 
Şimdiye kadar kendi kişisel facebook sayfalarıyla Türkiye'nin her köşesinde yüzbinlere ulaşan hayran kitleleriyle sanal ortamda hazırladıkları klip ve şarkılarla buluşan Arabesk Rap dünyasının bu önemli üç temsilcisi ilk kez canlı canlı bir tv programıyla hayranlarının karşısında olacak.

İNTERNETTEN DE CANLI OLARAK İZLENİLEBİLECEK!
1 Hafta içerisinde gününün kesinleşip gerçekleşecek  programda Arabesk ve Rap müziğinin doğuş,  gelişme ve bugüne gelişinin konuşılacağı canlı yayın  aynı zamanda internettende canlı olarak yayınlanarak bir ilke imza atılacak.  Haber:
Zafer Bulut-Çiğdem Rakip

Yorum Gönder