Facebook timeline zaman tünelinden çıkmak isteyenler! 15 Şubat 2012, 12:31

Çok yakında tüm Facebook kullanıcıları Zaman Tüneli'ne geçecek geçmesine ama isteyen kullanıcılar bunun bile ötesine geçebilecek. Yani yeni uygulamalar o kadar müthiş olacak ki kullanıcılar iyi k geçmişiz diyecekler!
 Sevin yada sevmeyin, Facebook çok yakında sizi de o "tünele" sokacak ve mecburen bu tüneli kullanmak durumunda olacaksınız. Tünelden kastımız elbette Facebook'un aylar önce hayata geçirdiği Timeline yani Zaman Tüneli'nden başka bir şey değil. Çok yakında tüm Facebook kullanıcıları Zaman Tüneli'ne geçecek geçmesine ama isteyen kullanıcılar bunun bile ötesine geçebilecek.
Facebook kullanıcıları için hazırlanan Timeline Movie Maker sayesinde Zaman Tüneli'ne giren kullanıcılar, bu uygulamayı kullanarak bir nevi kendi filmini çekecek. Fotoğrafları harmanlayan ve 2006 yılından bugüne sizi geçmişten bugüne getirecek olan uygulama ile Facebook'ta yaptığınız her şey adeta bir film şeridi gibi ekranınızda belirecek ve belki de gördükleriniz karşısında göz yaşlarınızı tutamayacaksınız.


Yorum Gönder

Etiket Sonuçları