BU İPHONE TAM 15 MİLYON DOLAR! 15 Nisan 2013, 08:29

Lüks kimi insanların vazgeçilmezi, ünlü tasarımcı ise bu insanlara hitap eden bir iPhone yaptı !
En pahalı mücevherlerle donatılmış, ekranı bile safir cam ile değiştirilmiş olan 15 milyon dolar değerindeki iPhone 5 geçtiğimiz gün Çinli bir işadamına satıldı.

Hayatının her anını lüks içinde yaşayan insanlar cep telefonlarının da aynı şekilde lüks olmasını istiyorlar. Bu insanların ihtiyacına yönelik lüks iPhone tasarımları yapan İngiliz tasarımcı Stuart Hughes'in son özel tasarımının fiyatı ise gerçekten dudak uçuklatan cinstendi.

Teknokulis'in haberine göre; Bugüne kadarki en pahalı telefonu tasarlayan Hughes, 'iPhone 5 Kara Elmas' olarak adlandırdığı telefonu Çinli bir işadamına 15 milyon dolar karşılığında sattı. 26 karat altın kasaya sahip olan dünyanın en pahalı telefonun Home tuşunda bile Kara Elmas kullanılmış. Kara Elmas olan Home tuşunun çevresine ise 53 tane elmas yerleştirilmiş. Bunun yanında cihazın orijinal dokunmatik ekranı ise safir cam ile değiştirilmiş. Bu da cihazın ekranının Gorilla Glass'lı ekranlara oranla 3 kat daha sağlam olmasını sağlamış. Aynı şekilde cihazın kamera lensi üzerinde de safir cam kullanılmış.

İngiliz tasarımcı bunun gibi daha birçok cihazı resmi internet sitesi üzerinden satışa çıkarıyor. Siz de lükse meraklıysanız Stuart Hughes'ın internet sitesine uğramayı unutmayın.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları