Kadir Topbaş'ın oğlu Fenerbahçe'yi yönetecek! 20 Mayıs 2012, 23:46

Fenerbahçe, bugün yeni yönetimini rekor oyla seçti. Aziz Yıldırım tek aday olarak yeni yönetimi delegelerin oyuna sundu. Aziz Yıldırım’ın yeni yönetim kurulu listesi Fenerbahçe camiasında ciddi tartışmalara neden olacağa benziyor. Kadir Topbaş'ın oğluda yeni listeden seçildi.
FENERBAHÇE'NİN 2 NUMARASI OLARAK GÖSTERİLİYORDU
Kulübün Aziz Yıldırım’ın cezaevine girmesinin ardından kamuoyunda en çok görünen isimleri Nihat Özdemir ve Ali Koç’tu. Nihat Özdemir geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak artık Fenerbahçe yönetiminde görev almayacağını kaydetmişti. Bu açıklamanın ardından Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç’un adı ‘artık Fenerbahçe’nin 2 numarası’ olarak geçmeye başlamıştı.
 
KADİR TOPBAŞ'IN OĞLU LİSTEDE
Bugün sabah saatlerinde Aziz Yıldırım’ın kongreye sunduğu yeni yönetim listesinde Ali Koç’un adının olmaması büyük şaşkınlık yaratırken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın oğlu Hüseyin Ersan Topbaş’ın ismi listede yer aldı.
 
Fenerbahçe Futbol Altyapı ve Amatör Şubeler Sorumlusu olarak kulüpte görev alan Ersan Topbaş, endüstri mühendisi. Evli ve iki çocuk babası olan Topbaş 37 yaşında.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları