Beşiktaş Braga maçına eksik mi çıkacak? 11 Şubat 2012, 06:19

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur ilk maçında Portekiz'in Braga ekibiyle zorlu bir mücadele oynayacak olan Beşiktaş, bu kritik karşılaşmanın hazırlıklarına başladı.
Siyah-beyazlı ekibin kulüp doktoru Devrim Urgun, sakat futbolcuların son durumuyla ilgili sansursuzhaber'e değerlendirmelerde bulundu.
"RÜŞTÜ, İSMAİL VE ALMEİDA'NIN DURUMU CUMARTESİ GÜNÜ BELLİ OLACAK"
Urgun yaptığı açıklamada, "Rüştü, Aurelio ve Hilbert antrenmana katılmadı. İsmail, Almeida ve Atınç takımdan ayrı koşu yaptı. Alves de takımla çalıştı. 11 Şubat Cumartesi günü yapacağımız kontrollerin ardından Rüştü, İsmail ve Almeida'nın durumu netlik kazanacak. Bu futbolcuları Braga maçı kadrosuna alıp almayacağımız netleşecek" ifadelerini kullandı.

"BEBE'Yİ BRAGA MAÇINDAN SONRA GETİRTMEYİ PLANLIYORUZ"
Beşiktaş'ın, Manchester United'tan kiraladığı fakat Portekiz Milli Takımı'nda yaşadığı sakatlığı nedeniyle uzun süredir futboldan uzak kalan Bebe ile ilgili olarak ise Devrim Urgun, "Bebe'nin durumuyla ilgili yeni gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz. Durumu iyi. Braga maçından sonra Türkiye'ye getirmeyi planlıyoruz" diye konuştu.
Haber : Emrah KARALİNÇ
Bu haber sansursuzhaber.com

Yorumlar

TC Hüseyin :

fettullah ve müritlerinin elinde, porno sitesi açacak kadar film var anlaşılan. artık bakıp bakıp şeyyaparlar.

ferhat satılmış konya :

slm iyide tayip erdoğanı ne sucu var onu anlamadık bu ulke biraz kalkmaya başladiya nazar deydi bütün ülker başkanmısda bas ederde oysa bizde nasıl adamı yikmaya calişiyoruz

adnan :

bu kasetteki benim amcam ta kendisi.... ya gidin kardeşim bu video dan hiç bir şey anlaşılmaz hd 3d kameraların olduğu devirdeyiz madem çekmişsin adam gibi çek yayınla... ben bu video dan şunu anladım akp yi sandıkta yıkamayacağını anlayanlar şimdi bu tür yollara başvurup akp yi yıpratmaya çalışıyorlar.. eeee seçime de az bir zaman kaldı.. son iki gündür devlet içindeki derin devlet yapılanması çökertildi.. herkes birbirini karalama derdinde... akp ye atilan bu i̇fti̇ralar döner tekrar atan ki̇şi̇ belasini bulur..

jonysins :

pozisyon zenginliği açısından son derece fakir bir kaset, hiç beğenmedim.

Hüsamettin Cindoruk :

teknoloji ilerledi kısa metrajlı filmi yap falancanın kasedi diye yayınla yalan yanlış haberler yap sonra mutlu ol cemaate dost değilsen düşmansındır ondan değilsen düşmansındır fethullah hoca niye abd de niye türkiyede değil.amerikayi yönetsin. dün fethullah hocaya düşman olan herkes bu gün dost oldu neoldu kalp gözünüzmü acildi.ne değişti dün laiktiniz bugün şeriatçimi oldunuz rahatladinizmi akp yine iktidar olacak bu sefer % 60 la.

Metin Gulbahar :

bu daha deneme , fragman yani :)

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları