Aziz Yıldırımı sırtından vurdular! 28 Şubat 2012, 03:11

Şike davasında tutuksuz yargılanmak üzere tahliye olan teknik direktör Bülent Uygun, Beyaz TV Spor Müdürü Sezgin Gelmez’e konuştu.
BABAM MEZARDAN ÇIKSA TUTUKLARDIM

-İtibarsızlaştırma ve karalama adına herşey yapıldı. Hakime konuşmaların çevrilerek sunulduğu bir ortamda ben bile babam mezardan çıksa tutuklardım dedim.

TEŞVİKİ ÖNLEME ÇALIŞMASI

-Orada iki gün önce gelip sorduğu konu şu. Telefon tapelerinde de var. Trabzonspor'dan duyum alındığını böyle bir teşvik olaylarının olduğunu, zaten burada teşvik önlemeleri hep şikeye yorumlanmış. Ortada paranın pulun döndüğü yok. Teşviki önlemeyle ilgili çalışma var.

TEKLİF FUTBOLCUYA GELİR

-Ben de Ali abiye aynen şunu söylemiştim. Ali abi ben hocayım. Kendim kökenim Karadenizlidir. Trabzon'da da Fenerbahçe'de de top oynadım. Ama hocalara hiçbir şekilde böyle teklif gelmez. Bu kime gelir takım kaptanına, Trabzonspor'da oynamış futbolcuya, ya da Trabzon doğumlu bir futbolcuya gelir.

EMNİYET MÜDÜRÜ BANA KAFAYI TAKTI

-Olmaması gereken bir ceza sistemi getirdiler. Ben Türkiye'de 4-5 kişiyi bile öldürsem yargılanacağım ceza bu kadar bile değildi. Biz 40 yılla yargılanıyoruz. Bucaspor'dan ayrıldığım için Bucasporlu bir emniyet müdürü bana kafayı taktı.

AZİZ YILDIRIM'I SIRTINDAN BIÇAKLADILAR

-Aziz Yıldırım 15 milyon dolarlık bir bütçede olan Fenerbahçe'yi 400 milyon dolara çıkarıp bu kadar büyük başarılar yaptığı zaman bertaraf etmek isteyen insanların bir düşüncesiydi. Kendisinin en yakınında olan insanlar tarafından sırtından bıçaklandı.

TUVALET BİLE TEMİZLEDİM

-Metris'te spor yaptık, aynı zamanda da yemek konusunda dikkatli davrandık ve 17 kilo birden verdik. Aziz Yıldırım revirde kaldığı için temizlik yapmıyordu. Bizler iki grup halinde kalıyorduk. Cezaevinde tuvalet bile temizledik.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları