Saadet Partisi'ni karıştıran büyük iddia! 26 Şubat 2012, 01:35

Erbakan Ailesine çirkin yakıştırma yapan Oğuzhan Asiltürk'e MGV ve Saadet Partisi kanadında öfke çığ gibi büyüyor.
Asiltürk’e Tepki Dinmiyor 

MGV ve Saadet partisine yakınlığıyla bilinen İVEDİHABER isimli sitede öyle bir iddiaya yer verildi ki 

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın çocuklarını ‘Teşkilatın taşınmazlarını zimmetine geçirmekle’ suçlayan Saadet Partisi YIK Başkanı Oğuzhan Asiltürk’e tepkiler dinmiyor.

ERBAKAN AİLESİNE ÇİRKİN YAKIŞTIRMA

Erbakan Haftası münasebeti ile Konya’da düzenlenen ve Konya TV’den CANLI yayınlanan programa katılan Oğuzhan Asiltürk, izleyicilerin sorularına cevap verirken Milli Görüş’ün yeri doldurulamayan Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın çocuklarının teşkilatın taşınmazlarını zimmetlerine geçirdiğini söylemişti.

Televizyondan CANLI yayınlanan bir programda Milli Görüş Lideri’nin ailesine yapılan bu çirkin yakıştırma Milli Görüşlülerin büyük tepkisine neden olmuştu.

Pazar günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda AGD tarafından gerçekleştirilecek ‘Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Programı’na katılacak olan Oğuzhan Asiltürk’e olan tepki sanal alemde zirveye taşındı.

PROVOKASYON MÜSADE ETMEYİN!

Milli Görüşlü Grup ve Sayfalarda yer alan bir çağrı ile teşkilat yöneticilerine seslenen Milli Görüşlüler, Milli Görüş Lideri’nin çocuklarına çirkin yakıştırmada bulunan Oğuzhan Asiltürk’ün programa katılmaması çağrısında bulundu. Oğuzhan Asiltürk’ün programa katılması durumunda ortaya çıkabilecek muhtemel bir gerginliğin olumsuz sonuçlara neden olacağını söyleyen Milli Görüşlüler,  provokasyonlara mahal verecek bir durumda sorumluluğun AGD ve Saadet İl Başkanlıklarında olacağını dile getiriyorlar.

İşte sanal âlemde dolaşan ve en çok paylaşılan çağrı metinlerinden biri.

ASİLTÜRK GELMESİN!

“PROF DR. NECMETTİN ERBAKAN'I ANMA VE ANLAMA programı katılımcıları arasında olan ve ERBAKAN ailesini Konya'da katıldığı programda hırsızlıkla suçlayan Oğuzhan Asiltürk'ü 26 Şubat’ta Sinan Erdem'de ve 28 Şubat günü Taksim'de görmek istemiyoruz.
Mevcudiyetiyle programlara gölge düşürmesin...
Tüm Milli Görüşçülere düşen görev Oğuzhan Asiltürk'ü programlarda görmek istemediğini İlçe başkanlıklarına ve organizatör olan İstanbul İl başkanlığına Telefon, Mail ve Fax yoluyla bildirmeleridir.”
Metinler İl ve İlçe Başkanlıklarının telefonları ile bitiriliyor.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları