MHP'DEN İÇKİ SERVİSİNE SERT TEPKİ: TERKETTİLER! 01 Eylül 2013, 10:51

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91’nci yıldönümü nedeniyle dün akşam Tekirdağ’da düzenlenen resepsiyonda içki servisi yapıldı. İçki servisine kızan MHP İl Başkanı Enes Kaplan ve yanındakiler salonu terk etti.
Zafer Bayramı resepsiyonun da davetlilerin bazılarına alkol servisi yapılmasına tepki gösteren MHP İl Başkanı Enes Kaplan ve beraberindekiler resepsiyonu terk etti.

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91. Yıldönümü münasebetiyle Tekirdağ Ramada Otel’de Zafer Bayramı Resepsiyonu düzenlendi.

MHP İl Başkanı Enes Kaplan, “Tamamen yanlış bir hareket. Sayın valimiz yanlış yaptı. Tepki olarak resepsiyonun terk ediyoruz” dedi. AK Parti İl Başkanı Ahmet Kambur da resepsiyonda içki servisi yapılmasını doğru bulmadığını söyledi.

Tekirdağ’da bu yıl 91’incisi kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonun da davetlilerin bazılarına alkol servisi yapılmasına tepki gösteren MHP İl Başkanı Enes Kaplan ve beraberindekiler resepsiyonu terk etti. AK Parti İl Başkanı Ahmet Kambur ise resepsiyonda alkol dağıtılmasını doğru bulmadığını söyledi.

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91. Yıldönümü münasebetiyle Tekirdağ Ramada Otel’de Zafer Bayramı Resepsiyonu düzenlendi. Resepsiyona 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Erkek, Belediye Başkanı Adem Dalgıç, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi ve çok sayıda davetli katıldı.Vali Yerlikaya, eşi Hatice Nur Yerlikaya ve protokol üyeleri davetlileri karşıladı. Vali Yerlikaya’nın konuşmasının ardından davetlilere ikram yapıldı. Bu yılki kutlamalarda diğer yılların aksine davetlilere alkol dağıtıldığı görüldü.MHP İl Başkanı Enes Kaplan ve partililer resepsiyonda içki dağıtılmasına tepki gösterdi.

“Böyle bir günde alkol dağıtılması üzücü bir olay. Tamamen yanlış bir hareket. Sayın valimiz yanlış yaptı. Tepki olarak resepsiyonun terk ediyoruz.” dedi.Eşleri ile birlikte davete katılan MHP İl Başkanı Enes Kaplan ve partililer resepsiyonu terk etti.


Yorum Gönder