KILIÇDAROĞLU VE BAYKAL ARTIK AYNI SAFTA KOL KOLA 11 Mart 2013, 14:38

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, makam aracıyla eski Genel Başkan Deniz Baykal'ı evinden aldı, karayoluyla birlikte Kayseri'ye gittiler.
HABERİN GALERİSİ Artık yeter diyeceksiniz... Sevgilisinin 16 yaşındaki kızına tecavüz edip öyle bir hale getirdi ki...
Kılıdçaroğlu’nun bu beklenmedik ziyareti merak uyandırdı. Kılıçdaroğlu ve Baykal, hayatını kaybeden Kayseri'nin eski belediye başkanlarından Niyazi Bahçecioğlu'nun cenazesine katılmak üzere birlikte Kayseri’ye gitmek üzere yola çıktı.

BİRLİKTE SAF TUTTULAR!

Kayseri'de dün vefat eden Büyükşehir Belediyesi'nin eski başkanlarından Niyazi Bahçecioğlu (79), toprağa verildi.

Bahçecioğlu için Camikebir Camisi'nde düzenlenen törene, ailesi, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu ile partililer ve vatandaşlar katıldı.

Camiye aynı araçla gelen Kılıçdaroğlu ve Baykal, Niyazi Bahçecioğlu'nun eşi Zehra Bahçecioğlu'na ve diğer aile bireylerine başsağlığı diledi, birlikte saf tuttu.

Gurup 38 Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Mehmet İncialan, bir dönem Kayserispor'da da başkanlık yapan Niyazi Bahçecioğlu'nun tabutunun üzerine kulübün sarı-kırmızı kaşkolunu örttü.

Bahçecioğlu, İl Müftüsü Ali Maraşlıgil'in kıldırdığı cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Kılıçdaroğlu ve Baykal, Bahçecioğlu'nun tabutunu camiden götürülürken bir süre taşıdı.

Kayseri'de 1973-1980 ve 1989-1994 yılları arasında büyükşehir belediye başkanlığı yapan Niyazi Bahçecioğlu, yaklaşık 1 haftadır tedavi gördüğü Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde dün geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti.

KILIÇDAROĞLU: SONUNA KADAR YANINIZDAYIZ

Ankara’dan, Deniz Baykal ile birlikte karayoluyla Kayseri’ye gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Meydanı Hunat Külliyesi’nin yanı başında Gençlik ve Kadın Kollarının birlikte açtığı kermese katıldı. Burada, gençlerin, "Siyasi çalışma yapabilmek için ekonomik açıdan güçlü olmamız gerekli.Ne yazık ki gereken maddi desteği bulamıyoruz" yakınmaları üzerine, "Siz bu bilinçle çalışın, bir araya gelin. Biz sonuna kadar yanınızdayız" dedi. CHP’li kadınlar, Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Baykal ile fotoğraf çektirmek için büyük çaba harcadı.

Yorum Gönder