HAS PARTİ'DEN İSTİFA CHP'YE DAVET! 15 Temmuz 2012, 12:36

AK Parti ile birleşmesi beklenen HAS Parti'den beklenen oldu. CHP'de Bekeroğlu sesleri yükselmeye başladı!
HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu yarın yapılacak HAS Parti İl Başkanlığı toplantısı öncesi İstanbul İl Başkanlığından istifa etti.

Birleşmeye karşı çıkan İstanbul İl Başkanı Mehmet Bekaroğlu, partideki görevinden istifa etti.
Bekaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın HAS Parti lideri Numan Kurtulmuş'a 'birleşme teklifi' yaptığı görüşmenin ardından sert açıklamalar yapmıştı.

AK Parti ile birleşmeyi eleştiren Bekaroğlu, "Numan Bey yanlış yaptı, vedalaştım" ifadelerini kullanmıştı.

CHP'DE BEKAROĞLU SESLERİ

Öte yandan 17-18 Temmuz tarihlerinde 34. Olağan Kurultayı'nı yapacak olan CHP kulislerinde Bekaroğlu isminin konuşulduğu öğrenildi.

Bazı genel başkan yardımcılarının 'Bekaroğlu'nu CHP'ye davet et' teklifine Kılıçdaoğlu'nun Değerlendireceğim" yanıtını verdiği öne sürüldü.

BEKAROĞLU: HAS PARTİ'DEN DEĞİL
İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETTİM!

Öte yandan twitter takipçilerine Partiden istifa yolunda çıkan haberlere kızan Bekaroğlu ise "HAS Parti'den değil ek bir görev olan İstanbul İl Başkanlığından istifa ettim " açıklaması yaptı... Bekaroğlu'nun bu açıklamaları akıllarda acaba HAS Parti'nin Yeni Genel Başkanı Ahmet Bekaroğlu'mu olacak? sorularını getirdi!

Yorumlar

Hatice Çelebi :

Çok güzel bir analiz ve anlatım.Tebrik ediyorum..

Alev Drniz :

Tebrik ederim tek kelimeyle HARIKAA

Tayyar YAVUZ. :

eli̇ni̇ze yüreği̇ni̇ze sağlik hari̇ka bi̇r anali̇z... Haberin Tamamı İçin: http://www.habertempo.com.tr/ciplak-kralin-kagittan-kalesi-makale,963.html HaberTempo

EBRU RUYA CELEBİ :

teşekkürler bayram bey......

Bayram YILDIRIM :

kral çıplaktır,kalesi de kağıttandır...şimdi bu kalenin yıkılması için hafif bir esinti beklenmektedir...fırtınalara ise gerek yoktur...evet bu harikla yazınızdan dolayı sizi canı yürekten kutluyorum elinize yüreginize kaleminize sağlık...

ÖZTEKİN ERDAĞI :

ebru hanim eli̇ni̇ze yüreği̇ni̇ze sağlik hari̇ka bi̇r anali̇z...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları