CHP'Lİ BAŞKAN: BİZİM TUNCELİ VEKİLİ P......K 02 Eylül 2012, 09:38

Balıkesir'in Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki hesabından"Bizim Tunceli Milletvekili p......k. CHP'de olan böyle vekilin de, diğer partilerde olan vekilin de, başkanların da, yalakaların da Allah belasını versin" dedi.
Balıkesir'in Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki hesabından CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'e yönelik sert ifadeler kullandı.

Ertuğrul, "Bizim Tunceli Milletvekili p......k. CHP'de olan böyle vekilin de, diğer partilerde olan vekilin de, başkanların da, yalakaların da Allah belasını versin" dedi.

Facebook'taki hesabından gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan CHP'li Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinde Atatürk anıtında saygı duruşunun yönetmelikle kaldırılmasına isyan etti. Durumun ahde vefasızlık olduğunu savunan Başkan Ertuğrul, teröristlerin kaçırıp serbest bıraktığı CHP Tunceli milletvekiline Hüseyin Aygün'e, "Bizim Tunceli milletvekili p......k. Allah şahidim olsun ki o CHP'li vekil bana denk geldiğinde (isterse partiden atsınlar) 'sen kimsin ki CHP gibi ulusalcı bir partiden bir vekilsin ki böyle şerefsizlik yapıyorsun?' deyip boynuna sarılmazsam bu siyaseti de yapmayacağım" dedi. Özgür Ertuğrul'un bu paylaşımı, kısa sürede en çok tıklananlar arasına girdi.

İŞTE ÖFKELİ BAŞKANIN FACEBOOKTAKİ PAYLAŞIMI

CHP'li Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, facebook'taki sayfasında şu ifadelere yer verdi:

"...Artık dayanamıyorum, şu basit kutlamaları görünce insan çileden çıkıyor. Halkı askerden soğutmak için mi yapıyorlar? Bugün saygı duruşu bile yoktu. Bu kadar mı ahde vefasızlık olur, bu kadar mı Atatürk, Cumhuriyet düşmanlığı olur? Gerekenler Silivri'de, teröristler Şemdinli'de bayrak dikiyor. Onlar da gezide. Bizim askerlerimiz şehit oluyor, güncel haber oluyor. Bu millet neden konuşmuyor?

Bizim Tunceli milletvekili p......k, onların yanında görününce tepki gösteriyor. AKP'li vekil 'ne mutlu Türk'üm diyene' kaldırılsın, 'Kürdistan kurulsa ne olacak? Apo'ya ev hapsi olsun' deyince kimsenin sesi çıkmıyor. CHP'de olan böyle vekilin de, diğer partilerde olan vekilin de, başkanların da, yalakaların da Allah belasını versin. Bu yazdıklarımdan dolayı yarın 15 müfettişi bana göndermeyenler de şerefsiz. İsterse hergün gönderin, bundan sonra bir Türk evladı olarak konuşacağım. Allah şahidim olsun o CHP'li vekil bana ilk denk geldiğinde (isterse partiden atsınlar) 'sen kimsin ki CHP gibi ulusalcı bir partiden bir vekilsin ki böyle şerefsizlik yapıyorsun' deyip; boynuna sarılmazsam bu siyaseti de yapmayacağım."

"YAZDIKLARIMIN ARKASINDAYIM"

Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, içenden geldiği gibi duygularını Facebook sayfasında paylaştığını, yazdıklarının sonuna kadar arkasında olduğunu bildirdi.


Yorum Gönder

Etiket Sonuçları