BU NASIL SİYASİ TERBİYE! 24 Aralık 2012, 18:49

Sosyal paylaşım sitesinde AK Partili ve CHP'li üyelerin hakaretleri tepkilere neden oldu.
 AK Parti ve CHP'li bazı parti üyelerinin sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığı ifadeler, beraberinde sert tartışmaları getirdi.

CHP'Lİ ŞAFAK PAVEY'E HAKARET

CHP'li Şafak Pavey hakkında sosyal paylaşım sitesi twitter'da "Allah bir bacağını almış, hala küfürden uyanmazsın, nedir bu inatçılık" ifadelerini kullanan AK Parti Gençlik Kolları üyesi Melik Birgin'den sonra Tekirdağ CHP Gençlik Kolları Başkanı'nın başörtüsü eylemiyle ilgili paylaştığı 'nankör köpekler' ifadesi tepkilerin hedefi oldu.

AK PARTİ PARTİDEN İHRAÇ ETTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, parti gençlik kolları üyesi Melik Birgin'in görevden alınıp partiden atıldığını açıklarken CHP'li gençlik kolları başkanıyla ilgili ise partisi henüz bir işlem başlatmadı.


CHP'Lİ ÜYEDEN EYLEMCİLERE: "NANKÖR KÖPEKLER"

Tekirdağ Belediyesi'nde memur olarak çalışan ve CHP Tekirdağ Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Önay Taşdelen'in twitter hesabından başörtülülere 'Nankör köpek' demesi, Tekirdağ'da tartışma konusu oldu. Taşdelen
attığı tweet'te, Memur Sen tarafından yapılan eylemi kast ederek "Yarın saat
12'de Tuğlalı Park'ta karakter fukaralarının eylemi varmış. Kamuda başörtüsünün özgürlüğünü istiyorlarmış. Nankör köpekler" demişti.

Yorum Gönder