BAHÇELİ'DEN BAŞBAKAN İÇİN SUİKAST UYARISI! 18 Haziran 2013, 15:45

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Parti grubunda yaptığı konuşmada Gezi Parkı olaylarını değerlendirdi. Konuşmasında Ak Parti Mitinglerinde açılan 3 Hilal Bayrakları üzerinden Erdoğan için suikast uyarısında bulundu.
 Devlet Bahçeli grup toplantısında yaptığı konuşmasında "Adnan Menderes'i asanlar bugün Başbakan Erdoğan'ı adım adım kurşuna mı götürmek istemektedirler" dedi.

Başbakan'ın konuşma yaptığı platforma çok yakın alanda konuşanların tuzağa düşürme ihtimali fazladır. Kiralık pankartçılar başbakanın dibine kadar girmişse suikastçiler de girebilecektir. 25 metreden 25 kuruşu vurabileceklerdir. Birilerinin kötü niyetle fırsat gözlediğini ihmal etmemelidir. Menderes'in asılmasını Özal'ın zehirlenmesini malzeme yapanlar Erdoğan'ın vurulmasını mı hazırlanıyor.

Gezi eylemlerine eleştirilerde bulunan Bahçeli, "Demokrasilerde yılgınlık ve seçeneksizlik yoktur. Türkiye'nin AKP ile yollarını ayırma vakti gelmiş ve geçmektedir. Erdoğan milleti ayırmadan gitmelidir. TOMA'cı AKP'ye tahammül kalamamıştır" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları:

Milli iradeyi işine geldiği gibi yorumlayanlar çatıştırarak kutuplaştıranlar sefalet odaklarıdır. Bunlar lafta kalan tutarsız sözlerle vakit geçirenlerdir. Karanlıkta aydınlığı taşlamak sıradan bir hinliktir.

Başbakan Erdoğan'a göre sokaklardaki kalabalık çabulcudur. Erdoğan'a göre sokaklarda tencere tava çalanlar kendini bilmezdir. Erdoğan'a göre camilerde içki içilmiştir.

Türkiye'de bulunan medya susturulmuştur. Demokrasi anlayışı budur Ak Parti'nin. Düne kadar milli değerlerimize karışan AP komiserlerine karşı Erdoğan'ın aklı neredeydi.

Şimdi geçmişte yaşanan tüm anlaşmazlıkları gezi parkına mal etmektedir.

Neresinden bakarsanız bakın bu fitnedir . Allah muhafaza ama bir birine kuşku ile bakan bir milllet yapısına ulaşılması an meselesi olacaktır.

Güvenlik duvarlarının yıkılması kaçınılmaz olacaktır.

AKP yandaşlarının el üstünde tutulması bir patlamay adönüşecektir. Başbakan Erdoğan bunların farkında mıdır ?

AKP ye oy verenler asıl kışkırtıcının Erdoğan olduğunu görmlidirler.

Taksimdekilerin ayıklanması ve haddinin bildirilmesi gerekirken Ankara veya İstanbul'da yapılan mitinglere menfaatle toplananları göklere çıkarmak, uçuk rakamnları servis etmek çaresizliklerinin göstergesidir.

Başbakan Erdoğan milleti bölmekte, küskünlüğe düşürmektedir. Toplumsal basınç artmaktadır. Buna çare bulmak hhepimizin derdidir. Demokrasi ile gelen Erdoğan yine demokrasi ie götürülmelidir.

Türk milleti bir birine kırdırıkmadan Erdoğan mutlaka gitmelidir.

Başbakan erdoğan2ın inandırıcılığı kalmamıştır. Türkiye daha fazla dara düşerse mutlaka demokratik mekanizmalar harekete geçirilmeli ve hükümete son vuruş sandıkta yapılmalı.

AKP'nin Ankara ve İstanbul'da olmak üzere iki mitingde Başbakan'ın yaptığı konuşma ibret vericidir. Ancak bazı alçaklar tarafından Bozkurt ve 3 Hilal bayraklarının açılması olmuştur.

Şunu herkes bilmeli ki Başbakan'ın teşekkürünü kabul edecek hiç bir dava arkadaşım yok.

AKP2nin mitinginde 3 Hilalimizi kullananlar camiamızla ilişiği olmadığına göre Başbakan sokak serserilerine teşekkür etmiştir.

Bu ahlaksızlığın içersinden kimlerin parmağı olduğu az çok bellidir.

Başbakan siyasi ahlaksızlığın hesabını vermeli. Bu tezgahın içindeyse özür dilemeli. Bugün hukuki süreci başlatarak ucu nereye dayanırsa dayansın hesabını soracağız.

Eğer Başbakan'ın bundan haberi yoksa çok büyük daha tehlike ile karşı karşıyadır. Başbakan'ın tuzağa düşürülme ihtimali daha büyüktür.

Başbakan Menderes'i asanlar bugün Erdoğan'ı adım adım kurşuna mı götürmek istemektedirler.

Erdoğan sürekli kefenden bahsederken yeni bir oyun mu hazırlanıyor? Erdoğan etrafını kollamalıdır. MHP'yi Başbakan'ı pazarlamaya çalışanlar tehlikenin ele başlarıdır. 3 hilalimizi BOP'un çadırında kirletenler bunun hesabını vereceklerdir. Her biri aziz ceddimizin bin yıllık hükümdarlığını simgelemektedir.

3 Hilalimizi ve bozkurtumuzu kirletmeye yeltenenler bunun hesabını vereceklerdir.

3 hilal dün mehteranın elinde sallanan bir tuğ idi. Ancak hakedenin elinde anlam kazanacak olan bir bayraktır. Başbakan'ın bunlardan anlam çıkarması nafile bekleyiş olacaktır.

Milliyetöi hareket Türkiye'nin ebedi harcı ve embniyet sigortasıdır.

Milliyetçileri çatışmaya çekme hesapları bizce malumdur. Erdoğan'ın siyasi kışkırtmalarına rağmen bu oyuun boşa çıkarılacaktır.

Geçtiğimiz hafta sonunda yeni bir kepazelik daha sergilenmiştir.

Başbakan Erdoğan Gezi Parkını ağır eleştirirken bu konuya eğilmemiştir.

Acaba Başbakan Gezi Parkını bölücülerin rahat dolaşması için mi tezgahlamıştır. Acaba Erdoğan K. Kürdistan'a tamam demiş midir ? Cumhurbaşkanı neden sessizdir. 81 Vilayetimizin birinde toplantı yapılmakta ve Diyarbakır Konferansı sonucu olarak milli değerlerimize saldırılmakta.

Diyarbakır'da sözde Kuzey Kürdistan Konferansı adıyla kepazelik sergilenmiştir. Başbakan bu konuya hiç değinmemiştir. PKK ve siyasi temsilciler Türkiye'yi çoktan bölmüştür. Hükümetten hala hareket yoktur. Aziz milletim Taksim'de meşgul edilirken altımızdaki vatan toprağının kaydığını görmelidir.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları