AKP'NİN MİTİNGİNE GERÇEKTE KAÇ KİŞİ KATILDI? 18 Haziran 2013, 01:33

AK Parti'nin tarihi Kazlıçeşme mitingi her yönüyle çok konuşuldu. Ancak en çok merak edilen de 'Mitinge kaç kişinin katıldığı' oldu.Kardeş yayın organlarımızdan Rotahaber, CHP'lilerin kendi hesabıyla Kazlıçeşme'de kaç kişinin olduğunu hesapladı.
ROTAHABER / ÖZEL - İstanbul Kazlıçeşme'de yapılan AK parti mitingi bugünün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Başbakan Erdoğan'ın açıklamaları gündeme damga vurdu ancak mitinge kaç kişinin katıldığı Erdoğan'ın konuşmasının da önüne geçti.

Candaş medya ve CHP'nin yeminli gazetecileri uzmanlara yaptırdıkları hesaplarda Google Earth'i da işin içine katarak katılan sayısını 250-300 bin arasında çıkarırken, AK parti bugün yaptığı resmi açıklamada katılan mitinge katılanların sayısını 1 milyon 300 bin kişi olarak açıkladı.

Peki gerçekte mitinge kaç kişi katıldı? Rotahaber, endişeli laiklerin 2007 yılında Tandoğan Meydanı'nda yapılan Cumhuriyet mitingi için yaptıkları hesabı Kazlıçeşme'ye uyarladı ve hesablamnanın sonucunu da yine endişeli laiklere bıraktı...

İŞTE CHP'LİLERİN  HESABIYLA İKİ MİTİNG...

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları