PKK'nın arkasında PAKRADUNİLER mi var? 24 Mayıs 2012, 20:10

Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi, "Pakraduni" başlığıyla ezber bozan bir yazı kaleme aldı.
Eygi, Osmanlı devletine isyan edenlerin Ermeni değil Pakraduniler olduğunu bunların da gizli Yahudiler olduğunu yazdı. Eygi, PKK'nın arkasında da Pakraduniler olduğunu ileri sürdü.Türkiye'nin yaşayan en eski gazetecilerinden biri olan Mehmet Şevket Eygi, bugün yine ezber bozan bir yazı kaleme aldı. Okuyucularından ısrarla bir kelimeyi hafızalarına kazımalarını isteyen Eygi, 2700 yıllık bir geçmişi olan o kelimeyi anlattı.

GİZLİ YAHUDİLER
 
Eygi'nin altını ısrarla çizdiği o kelime; Pakraduniler! Pakraduniler, Sebatayistler gibi gizli Yahudi olarak bilinen bir topluluk. Ermeni görünümlü Yahudiler olarak bilinen Pakradunilerin, PKK'nın arkasındaki güç olabileceğini söyleyen Eygi, bu topluluğun İslami hareketin içine de sızma ihtimalinden bahsetti.
 
ALEVİ TÜRKLER DE Mİ PAKRADUNİ?
 
Osmanlı'ya isyan eden kavmin Ermeniler olmadığını ileri süren Eygi, isyancıların Pakraduni olduğunu vurguladı. Eygi, günümüzde Alevi Türk görünümlü bazı kişilerin de Pakraduni olabiliceğini ima etti.
 
İŞTE EYGİ'NİN  O YAZISI
 
Pakraduniler
 
Pakraduniler... Pakraduniler... Pakraduniler... Lütfen, unutmamak, zihninize iyice yerleştirmek için bu kelimeyi yüz kere tekrarlayınız. Elinize bir kağıt kalem alarak yüz kere de yazınız... Yazarken sesli olarak tekrar telaffuz ediniz ki, kulak hafızanızda da köklü bir şekilde yer etsin.
 
Şimdi soracaksınız? Kimmiş bunlar?.. Özün özü tarifleri şöyle: Bundan 2700 yıl önce Ermeni kralı Kudüs ve civarına bir sefer eder, Yahudi kralını öldürür, büyük sayıda Yahudiyi sürer Ermenistan'a köle olarak getirir. Bunlar bir zaman geçtikten sonra dıştan Ermeni/Hıristiyan görünür, Yahudi kimliklerini saklar ve ülkenin idaresini ellerine geçirir.
 
Evet bir Ermeni-Yahudi sekti oluşur.
 
Bizde Pakraduni var mıdır?
 
Vardır vardır vardır... Konu bizim için çok önemlidir.
 
On dokuzuncu asırda, Fransızların, İngilizlerin, Rusların, misyonerlerin kışkırtmalarıyla Osmanlı devletine isyan edenlerin çoğunun gerçek Ermeni değil, Pakraduni olduğu iddia edilmektedir. Hattâ bu isyanların bazısı, İstanbul'daki Gregoryen Ermeni patrikliği destek vermediği için başarılı olmamıştır.
 
Pakraduniler size neyi hatırlatıyor?.. Sabataycıları değil mi?
 
Pakraduniler, Ermenileri kullanarak İsrail'e yardım etmek istiyor.
 
Ülkemizde ne kadar Pakraduni vardır?
 
Bunların hangisi dıştan Ermeni görünüyor, hangisi Alevî Türk görünüyor?
 
Önemli kişiler içinde Pakraduni kökenli olanlar var mıdır?
 
PKK terörünün arkasında Pakraduniler var mıdır?
 
Çok yakıcı bir soru:
 
İslamî hareketin içine sızmış Pakraduni var mıdır?
 
Vardır sanıyorum, çünkü bir Müslüman ne kadar beyinsiz ve salak olsa, bugünkü bazı reform, yenilik, değişiklik, fitne ve fesat yangınlarını tek başına çıkartamaz.
 
Pakraduniler konusunda neler okuyabiliriz? Bu konuda Aksiyon dergisinde iki yazı yayınlandı, işe onları okumakla başlayabiliriz.
 
Yahudi tarihçi Abraham Galanti'nin bu konuda bir kitabı varmış. Bulabilirseniz ve dilini anlıyorsanız onu da okursunuz.
 
Türkiye gizemler ülkesidir. Pakraduniler de bunlardan biridir.
 
Kimse bana kızmasın, fitne ve fesat çıkardığımı iddia etmesin.
 
Bilmek, öğrenmek, araştırmak fitne ve fesat değildir.
 
Çarpıtmak fitne ve fesattır.
 
Gerçekleri gizlemek fitne ve fesattır.
 
Cahillik başlı başına bir fitne ve fesattır.
 
(Not: /pakraduniler/ kelimesiyle Google'da arayınız, karşısınıza bir kısmı ciddî, bir kısmı hafif hayli kaynak çıkacaktır. Okumak ve okuduğunu anlamak yeteneğine sahip kimseler hayli bilgi edinebilir.)

Yorumlar

erdem kahraman :

şiiler de şehitmi oluyomuş peh

Zubukzade :

hangi geri zekali neden 25 yil sonra tabudu acsin ? hem islamda tabut ile gomulme diye bir sey yok, hadi tabut ile gomduler neden mezari acsinlar.. yada burada sacmalayan salaklar gidip akrabalarinin mezarlarinimi aciyorlar. herseyi birakin bu site adminin hit cekmek icin oynadigi bir oyun siz sazanlarda cok guzel atliyorsunuz, hatta ben suan bu yorumu yazarak sikim akilli admine yardim ediyorum cunku google yorum yazilan siteleri sever degilmi yarram akilli admin ?

Beydaş :

hala bu tür saçmalıklara inanan geri zekalılar var var demekki

imajdekorasyon :

vatan hainleri görsü şehitler ölmez ibret alsınlar

mihittin guç[email protected] :

Allahutala öluleriiçn öludemeyın derken anlamak lazımkı şehiter ölmez Allahınyanında rızıklanırlar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları