EKRANDA REZALET: KOMŞUNUZU HAYAL EDİP EŞİNİZLE S..V.ŞİN! 22 Şubat 2013, 22:32

Kadın programında ilginç evlilik önerileri: Fıskiyeyi tutup rahatlayın, komşunuzu düşünüp eşinizle sevişin.
 TV 8′in sabah kuşağında yer alan ve Seda Sayan’ın sunduğu Seda Sultan programında evlilik ve ilişkilerdeki sorunlar tartışılırken seyirciler şoke oldu.
Cinsel Sağlık Enstitüsü Başkanı Doktor Cem Keçe ve Yazar Funda Özkalyoncu ‘mutlu evlilik’ ve ‘mutlu cinsellik’le ilgili açıklamalarda bulunurken, seyircilerin utandığı anlar kameralara yansıdı.
Dul kadınlara tavsiyelerde bulunan Dr. Cem Keçe, ‘Dul olmak hayatınızdan cinselliği çıkarmanız anlamına gelmiyor. Bir kadının kendine dokunması, dokunurken eğlenmesi, bütün bunlarla ilgili olarak bedenini sekse hazır tutması mümkündür. Hayatınıza yeni biri girene kadar kapılarınızı sekse kapatmayın, kendinize dokunun. Eğer bu isteklerinizi kısıtlarsanız erkeklere de seksi gözükmeyebilirsiniz” dedi.

“HORTUMU KENDİNİZE TUTUN, RAHATLAYIN”


Şarkıcı Berna Arıcı’nın bir arkadaşının 3 yıldır yalnız olduğunu ve jakuzide rahatladığını, hayatının en mutlu anlarını jakuzide yaşadığını söylemesinin üzerine Keçe, ‘Ruhuna da iyi geliyor, artı cinsel bölgede bir sıcaklık ve rahatlama yarattığı için istekleri artırıyor. Sıcak ve tazyikli suya kendinizi bırakıyorsunuz’ dedi. Seda Sayan ise jakuzisi olmayanlara ‘Fıskiyeyi, hortumu takın, kendinize tutun, rahatlayın bacım’ diyerek reklama gitti.

‘KOMŞUNU DÜŞÜN, EŞİNLE SEVİŞ’


Fantezilerin baharat gibi olduğunu söyleyen Cem Keçe, ‘Her yemek baharatlı güzeldir, fakat dozunu artırırsanız evliliğinize zarar verebilir. Bazı fanteziler kafada kalmalıdır, bazıları paylaşılmadır. Mesela komşunuzu hayal ederek eşinizle sevişebilirsiniz. Bu sizi coşturuyorsa, keyif veriyorsa kötü bir şey değildir. Fakat bunu kocanız duyarsa bir kriz yaşayabilirsiniz.’ dedi. Keçe’nin bu yorumu üzerine Yazar Funda Özkalyoncu, bunun fantezinin biraz ilerisinde olduğunu ve insanın beyninin de ahlaklı olması gerektiğini söyledi.

STÜDYODAKİ SEYİRCİLER DE UTANDI!İŞTE KONUKLARI UTANDIRAN O TAVSİYELER:


Kaynak: Sözcü.veb.tv

Yorum Gönder