Bu gün canlı yayınımızda kabadayıları konuşacağız! 11 Mayıs 2012, 12:35

Bu gün kanal34 tv'de Gazeteci Lütfü Bulut'un hazırlayıp sunduğu "Kent ve Yaşam" isimli programında yine ilginç konu ve konuklarla ekran başında olacak.
Saat 16:00-18:00 arası canlı olarak olarak yayınlanacak olan "Kent ve Yaşam" programınının bu haftaki ana teması Kabadayıların gizemli dünyası ve sokak hayvanlarının maruz kaldığı şiddet, tecavüz ve hayvanseverliği konu edeceğiz.
Programımızın adını aldığı Kent ve Yaşam Gazetesi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Celal Karaali'ninde Lütfü Bulut'a partnerlik edeceği canlı yayını kaçırmamanızı diliyoruz...

İsmail Oğuz: Kabadayıların gizemli dünyasını anlatacak!

Bayrampaşa cezaevinin emekli Başgardiyanı ve aynı zamanda emekli olduktan sonra yazdığı "Babalar Koğuşu" ve "Kabadayıların gizemli dünyası" kitaplarıyla gündeme gelen İsmail Oğuz cezaevlerinde şahit olduğu anılarını ekran başındaki izleyicilerimizle paylaşacak.Ünlü Kabadayılardan Dündar Kılıç, Kürt İdris,  Hüseyin Heybetli, Sedat Şahin, Enis Karaduman, Sedat Peker, Alattin Çakıcı , Parmaksız Turgut, Zeki Bulutoğlu,  Kemal Sönmez, Hüseyin Kirman'ın cezaevi anılarına ve gizemli yaşamlarına izleyicilerimiz ilk ilk elden tanıklık edecek.

Gülseren Şenay: kendisini hayvanlara, Servetini 17 kedisine bağışlayan kadın!
Aynı zamanda şirketimiz olan  Yaşam Medya Gurubu yayınlarından biri olan programımızında adını taşıyan "Kent ve Yaşam" gazetesinin bölge temsilciliğini yapan Gülseren Şenay Hanımefendinin  tutku derecesindeki hayvan sevgisini ekranlara taşıyacağız...Kendi Güzel, Sesi güzel Nazan Yeşiltan'ın şarkılarının yanısıra birde sürprizi olacak! 
Müzik camiasının sevilen seslerinden Güzel sanatçı Nazan Yeşiltan bir birinden güzel şarkılarıyla katılacağı programımızda hayranlarına birde bir sürprizi olacak!... En çok istek alan şarkılarından "Naz" "Küçücüğüm" gibi sevilen eserlerinide izleme imkanı bulacağınız programı kaçırmamanızı dileriz...

CANLI YAYINIMIZI DİREK BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ! 

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları