Arabesk Rap'in kralları Cuma günü ekranda! 22 Mart 2012, 18:14

Ve beklenen gün geldi. Arabesk Rap müziğinin 5 temsilcisi Cuma günü tam 2 saat sürecek canlı tv yayınıyla yüzbinlerin karşısına ilk kez çıkacak!
HABERİN GALERİSİ Bir anda hayatı kabusa döndü! Şimdi tanınmaz halde...
Haber: Zafer BULUT

HayaL CasH'a büyük ilgi!

Arabesk Rap ekolünün Türkiye'de önde gelen bir kaç isiminden biri olan Ömer Karakoç isimli HayaL CasH başta olmak üzere HayLaZ Lakaplı Abdullah Arslan, MiZaH Lakaplı Ahmet Mızrak, Dj Mami Es ve Dj Mutlu Gazeteci Lütfü Bulut'un KANAL34 tv için  hazırlayıp Sunduğu " Kent ve Yaşam" isimli programda bir araya gelecekler.

Arabesk Rap sosyetenin değil, varoş'un sesidir!
Programın duyrusunu verdiğimiz ilk andan itibaren merakla bekleyen binlerce  fanatik Arabesk Rap hayranı kanalımızı ve habertempo haber portalımızı arayarak tebrik ve teşekkürlerini ilettiler. "bu ülkede yaşayan milyonlarca genç sosyetik semtlerde yaşayıp sosyete müziği dinlemiyor, nüfusumuzun yüzde 80'i varoş kesimlerden oluşuyor. Dolayısıyla bizim müziğimizde varoş ezgilerini taşıyan, yaşadıklarımıza rehber olan Arabesk Rap müziğidir. HayaL CasH ve arkadaşlarını ilk kez ekranda görmek bizi sonsuz mutlu edecektir. Umarım kanalınızda ilerleyen süreçte daha fazla bu müziğe ve  isme yer verip bizleri yani milyonlarca genci sevindirmiş olursunuz" diyen hayranlar için ise ilk kez canlı yayında program yapımcısı Gazeteci Lütfü Bulut bir sürprizi açıklayacağıni bildirdi.

Hayal CasH'a stüdyosunda ziyaret! 
Kanal34 tv Program sunucu ve yapımcısı Lütfü Bulut, Gazeteci Çiğdem Rakip ve Zafer Bulut'ile birlikte Esenyurt Tabela durağında evleri bulunan HayaL CasH'ı program öncesinde ziyaret etti. Kendilerine ait evlerinin çatı katında mütavazi imkanlarla oluşturduğu değme profesyönel stüdyoya taş çıkarırcasına kayıtlar yapan küçük stüdyosununda yer aldığı ofisinde bizleri güler yüzle karşılayan HayaL CasH şarkılarının aksine oldukça sakin mizaçlı bir o kadarda konuşkan bir yapıya sahip.
Annesi Fatma Karakoç'un misafirperverliği ve ikramı olan o güzel çayları yudumlarken kendisiyle birlikte orada bulunan 3-4 arkadaşıyla beraber yaklaşık 2 saat süren  söyleşimizin Fotoğraflarından bir kaçını buradan ayrıntılarını Cuma (Yarın) günü  saat 16-18 arası kanal 34 ekranlarında sizlerle paylaşacağız. 

Programa katılacak Arabesk Rap temsilcilerinin irtibat kurabileceğiniz facebook hayran sayfaları

HAYAL CASH:
 http://www.facebook.com/HayaLCasH.FaNn HAYLAZ: 
http://www.facebook.com/Haylaz.Music

 

MİZAH: http://www.facebook.com/Mizahexakay 
DJ MUTLU: http://www.facebook.com/djmutlufanpage 
DJMAMİES: https://www.facebook.com/DjMaMiEsYayınlarımızın facebook sayfası

HABER TEMPO:
 http://www.facebook.com/habertempo 

KANAL34 TV:
 http://www.facebook.com/pages/KANAL34/134018966681178?ref=tsSUNUCUYA SORU SORMAK VE İSTEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Yorumlar

Leyla :

Arsız bela ali metin

Enes :

ben getirdim

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder