YETENEK SİZSİNİZ'İN AREF'İN DEN ABSÜRD İDDİA! 15 Temmuz 2013, 12:25

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığında izleyiciyi ekrana kilitleyen Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında, yaptığı birbirinden ilginç illüzyon gösterileriyle adından sıkça bahsettiren Aref Ghafouri şok bir iddiaya imza atttı.
Kaya Artemis'te amfi tiyatroyu dolduran yaklaşık 1500 kişi Aref’in Kıbrıs’tan Ankara’ya gidip gelmesine tanıklık etti. Düşünce gücüyle metalleri bükme gösterisi de beğeni topladı.

Aref gelen dizi ve film tekliflerini reddettiğini, şu anda sadece kendi işine odaklandığını söyledi.

Gösterilerinde tahmin yeteneğini ortaya koyan Aref, bu yeteneğiyle 3 kez Sayısal Loto’da 5 tutturduğunu açıkladı. Kazanılan kuponları noter tasdikli şekilde sakladığını belirten illüzyonist, “Başıma bir şey gelmesinden korktuğum için 6’yı tutturmuyorum” dedi. Bu yeteneğini gösteriye dönüştürmek için Milli Piyango İdaresi’ne gittiğinde ise yetkililerin gösteriye sıcak bakmadıklarını ifade etti.


Yorumlar

Bagul tkm :

Aref seni cok seviyorus seninle tanismayi cok istiyorum

İLTAÇ YENİAYDIN :

ULA OLUM BUNNETİP ZAYIF OLMA İRİ YAPILI KASLI ERKEK DAHA SAGLAMDIR SEN KAYA GİBİSİN SANA HİÇBİRŞEY İŞLEMİYOR NASIL ÖLÜP GERİ GELDİN HAYRET BİŞEY OLABİLİR HA SEN DE BENDE TIMARANENİN YOLUNU TUTALIM TAHTALI KÖYE ZATEN GİTMİŞ OLURUZ

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları