TATLISES'İN SAHTE TATLISESS İSYANI! 15 Eylül 2013, 14:43

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, dün kendi adını kullanan bir sahtekara öyle bir isyan ettiki!
Tatlıses lahmacunları adı ile restoranları bulunan ünlü türkücü Tatlıses, sahte Tatlısess dükkanını görünce twitter hesabından dükkan sahibine veryansın etti. Tatlıses patentli işletmelerin sahibi olan ünlü sanatçı, Almanya’da Tatlısess ismiyle dükkan açan işletmeciye çok sinirlendi. Düşüncelerini twitterdan paylaşan ünlü sanatçı, “Bu sahtekar Almanya’daymış avukatım araştırıyor yarın gereken yapılacak merak etmeyin” dedi.Tatlıses daha sonra hayranlarını ve Tatlıses müşterilerini uyararak, “Ben 50 senede o isme sahip oldum öyle kolay değil iki tane SS harfi koy Tatlısess KEBAP yok ya kabahat biraz da sizde gitmeyin abi gitmeyin” ifadelerini kullandı.
Son olarak da işletmeciye seslenen Tatlıses, “Kazandığın parayı çocuklarının kursağından nasıl geçiriyorsun arkadaş. O lokmalar boğazlarına dizilmez mi? İBO İBO" diye tiwit attı.
Tatlıses’in konuyla yakından ilgilendiği, başka ülkelerde ve Türkiye’de adını kullanarak dükkan açan yerler var mı diye araştırmaya girdiği ögrenildi. İbrahim Tatlıses’in sahte firma hakkında ise hukuki mücadele başlatacağı belirtildi.
İŞTE O TWİTLER!


Yorum Gönder

Etiket Sonuçları