O ses Türkiye'de Whitney Houston'a vefa! 13 Şubat 2012, 03:55

Önceki gün hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Whitney Houston O Ses Türkiye'de unutulmadı.

O Ses Türkiye'nin ekrana gelen yarı final bölümü kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Yarışmanın bu haftaki bölümünde jüri üyelerinin verdiği puanla izleyici SMS'leri toplamı finalistleri belirlerken, gecenin en büyük sürprizlerinden biri de Whitney Houston şarkısının seslendirilmesi oldu.

ÜNLÜ ŞARKICI UNUTULMADI

Whitney Houston, önceki gün Los Angeles'ta bir otel odasında ölü bulunmuş ve sevenlerini yasa boğmuştu. O Ses Türkiye'nin bu haftaki bölümünde, ünlü şarkıcının anısına bir klip hazırlanırken, yarışmacılardan Bihter Houston'a ait bir şarkı seslendirdi.

Whitney Houston'a ait şarkı stüdyodakilerin ve jürinin beğenisini kazanırken, şarkıyı seslendiren Bihter de oylama sonucu rakibi Nurullah'ın önüne geçerek finale adını yazdırdı.

Yorumlar

serdal :

şerefsiz konuşmayı bilmiyor. öğretmen olmuş. birde öğrencilerin yanında götünü yırtmış diyor. senin götünü bir yırtarlar o zaman nerde ne konuşacağını bilirsin

misafir :

valla bn bu videoda ters bişi göremedm tmm belki yer ve zmn yanlış dershanede konusulmamasi gereken yerler fakat doğru sözede ne denir yalan değil adam olan seyleri anlatıyo bundn daha doğal ne var

f.y :

arkadas bu çocuklar siyaset için mi okuyo.. aileri size 3 bin 4 bin tle gevezelik yapın dıyemı verıyor... artık şimdi anlıyorum neden dersanenelerı kapatıyor basbakan... adam üşenmede tiwtırdan su söyle demıs bu boyle yapmıs bu soyle kufr etmıs dıyor... bızde böyle ınsanlar ıcın ögretmen diyoruz... ders egıtımı gülen dersanelerındfe beyın yıkama seassı olarak var.. gencten kndılerıne alıstrıp verımsız breyler yetstırıp örgutluyolar ... ve ılerde sen su görevı yapcaksın sen surda surayı yönetceksın dıyolar ... gülen hoca dedıgınız bence kısılıgını kaybetmıs iki yüzlü insandr ....

şafak :

stv 16 aralığa kadar başbakana toz kondurmazken ne olduda kuyruğu kısıkmış kedi gibi feryat ediyorsunuz yiğit buluttan ne farkınız var iki yüzlü sahtekarlar çocukları düşünce mağduru yaptınız be.babası akp li olan gençleri yurtlardan attınız.

selman :

hocam senden allah razı olsun. gençlerimi bilinçlendir ki herkes gerçekleri görsün.

aa :

okullarda erdoğan göklere çıkarılırken atatürk kötülenirken iyiydi ve yalan biçimde burada doğruları söylemiş çok mu kötü ve aptal aptal konuşuyorsunuz sanki hiç muhabbet edilmiyor başka konularla.. cemaat dersanesi olduğu nereden belli ?

mcell :

hocam ağzına sağlık. sayende tüm türkiye gerçekleri bir kez daha dinlemiş oldu.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları