NİHAT DOĞAN'IN DEVRİMCİLİĞİ İŞTE BU KADAR! 14 Mart 2013, 08:53

Nihat Doğan,"Devrimci Dava arkadaşım" dediği Venezuela Devlet Başkanı Chavez'in cenazesi sonrası Diesel pantolon Louis Vuitton çantayla geri döndü..
 Aforizmalarıyla magazin dünyasının en çok konuşulan ismi Nihat Doğan, son olarak Chavez'in cenazesi için Venezuela'ya gitmişti. Ziyaretiyle ilgili sosyal paylaşım sitesi twitter'dan açıklamalar yapan Nihat Doğan, "Solcuların sosyalistlerin şerefini de biz kurtardık" demişti.

Son zamanlarda sağ devrimci olarak da ismi anılan Nihat Doğan'ın Venezuela dönüşü üzerindeki kıyafetler ve aksesuarların markaları ise dikkat çekiciydi. Havalimanında gazetecilere poz veren 'Sağ Devrimci' Nihat Doğan'ın süper lüks kıyafetleri gözlerden kaçmadı. Diesel ayakkabı ve pantolon giyen Doğan'ın omuzundaki iki çantanın birisi Adidas diğeri de Louis Vuitton'du. Ünlü şarkıcının üzerindeki yelek ise Nike markaydı.

Türkiye'ye dönen Nihat Doğan, havalimanında gazetecilere sert çıkmıştı. 'Nihat Doğan Chavez'in cenazesini kaçırdı' haberlerine sinirlenen Doğan, “Eskiden evlerinde oturup haber yapan arkadaşlar vardı. Kardeşim, hiç mi internet okumuyorsunuz siz? Cenaze nereye defnedilmiş bunu da yazsın bari. Cenaze orada duruyor, insanlara sergilenmiş. İnsanlar cenazeye selam veriyor ve 7 gün daha uzattılar. Bu nasıl bir mantıktır, bu nasıl bir karalama kampanyasıdır?” diye konuşmuştu.
Yorum Gönder

Etiket Sonuçları