ÜLKÜCÜLER'İN KÜFÜRLERLE PES ETTİRDİĞİ YAZARDAN İSYAN! 03 Nisan 2013, 13:15

Sabah yazarı Yükselir'in Ülkücü isyanı...
Sabah gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, cep telefonunun internette paylaşılarak Ülkücüler tarafından arandığını belirterek, "Bana eşek, hatta katır diyorlar" dedi.

'Ülkücülük bu mudur?" başlıklı yazısında Yükselir, "Baksanıza adamlara vur diyorsun vuruyorlar! Öl diyorsun ölüyorlar ve 'Al şu telefonu hakaret et' diyorsun ediyorlar! Korktum ben kardeşim. Vallahi korktum!" satırlarını kaleme aldı.

İşte Yükselir'in o satırları
Böyle bir rezalet görülmemiştir değerli okurlarım! Pazar akşamüzeri başladı saldırı. Dün akşama kadar sürdü. Düşünün, uyuyorum... Gece yarısı telefon çalıyor. Fırlıyoruz yataktan eşimle birlikte. Kalın sesli adamın biri "Sevilay Yükselir'le mi görüşüyorum?" diyor. "Evet" diyorum cevaben. "Siz Ülkücülere eşek demişsiniz! Eşşek, hatta katır olan sizsiniz!" diyor.
EŞİM 'N'OLUYOR' DİYE SORUYOR
Cevap vermeden kapatıyorum. Versem biliyorum ki devamı gelecek. Başka şeyler söyleyecek karşımdaki müptezel. Sonra bi daha çalıyor telefon. Bi daha. Bi daha. Sabaha kadar! Düşünün. Yüzlerce sms. Hakaretin bini bin para. "N'oluyor" diyor eşim? Yüzüme bakıyor adam tuhaf tuhaf. "Bilmiyorum" diyorum.
Neler olduğunu ancak çok sonra insaflı bir ülkücüden gelen başka bir sms'le öğrendim. "Ben de Ülkücüyüm. Yapılan gerçekten büyük terbiyesizlik! Bir kadının cep telefonunu verip, oradan tepki verilmesini istemek Ülkücülükle bağdaşmaz" şeklinde mesajı görünce... Meğer bir internet sitesi cep telefonumu yayınlamış ve "Arayın tepkinizi bizzat telefonundan gösterin!" demiş. Aradım söz konusu sitenin künyesinde yazılan telefonu.

"SİZ BİZE EŞEK DİYORSUNUZ AYIP OLMUYOR DA.."
"Bana tepki göstermeniz demokratik hakkınızdır eyvallah da! Ama tepkiyi özel telefonum üzerinden yapmanız ayıp değil mi kardeşim?" dedim. Ne dedi biliyor musunuz cevaben? "Sen bize eşek diyorsun ayıp olmuyor da, biz cep telefonunu yayınlayınca mı ayıp oluyor?"

"KORKUYORUM"
"Pes" dedim o vakitten sonra ve şuna inandım ki, bu camianın nerede, ne yapacağı hakikaten belli değil! Baksanıza adamlara vur diyorsun vuruyorlar! Öl diyorsun ölüyorlar ve "Al şu telefonu hakaret et diyorsun ediyorlar!"
Korktum ben kardeşim. Vallahi korktum! Bence Devlet Bahçeli'nin, Star gazetesi yazarı Ahmet Kekeç'in dün köşesinde dediği gibi camiasına çok geç kalmadan kritik bir dokunuş yapması lazım! Çünkü camiasında bazıları gerçekten çıldırmışçasına saçmalamaya başladı!

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları