ŞAŞILACAK BİR DURUM!: UĞUR DÜNDAR AKP'Yİ ÖVDÜ! 15 Mayıs 2013, 13:45

Ünlü gazeteci Uğur Dündar yeni kurulan "Artı bir" isimli kanalın ana haber bülteninde yaptığı konuşmada Erdoğan'ın IMF'e borcu bitirdik' açıklamasını değerlendirdi.
 Star Ana Haber'den ayrıldığı günden bu yana televizyonlardan uzak kalan ve bir süre sonra Sözcü'de yazmaya başlayan Uğur Dündar ekranlara dün geri dönmüştü.

Dündar, yorumcu rolünü üstlendiği ana haberde, önemli haberlerin ardından "Uğur Dündar Yorumluyor" bölümü ile seyircilerin karşısında yer alıyor.

"HÜKÜMETİ ELEŞTİRMEK AMAÇLI YAYIN YAPMIYORUZ"

Türkiye'de muhalif kesimin büyük bir şekilde takip ettiği Uğur Dündar, bu durumdan bir şekilde rahatsızlık duymuş olacak ki, yayının ortasında hükümeti eleştirmek amaçlı yayın yapmadıkları mesajı verdi.

"BAKIN IMF HABERİ YAPTIK"

Uğur Dündar verdiği mesajda "Dün akşam bu bültenin ilkelerini seyircilerimiz ile paylaşmıştık. Şunları söylemiştik: Biz sorumlu sorumlu yayıncılık yapacağız. Bütün siyasi partilere eşit uzaklıkta olacağız. Yani burada şu çıkmasın biz sürekli olarak Adalet ve Kalkınma Partisi'ni eleştirme amaçlı bu bülteni yapmıyoruz" şeklinde konuştu. Daha sonra IMF ile ilgili yapmış oldukları haberi örnek gösterdi.


Yorum Gönder

Etiket Sonuçları