ACUNDAN HAMİLE KALDIM DEDİ VE... 28 Ağustos 2013, 22:33

Tasarımcı Şeyma Şubaşı'nın, Acun Ilıcalı'dan hamile kaldığı iddialarını ekranlara taşıyan TV kanalına, 23 bin lira para cezası verildi.
 RTÜK tasarımcı Şeyma Subaşı'nın, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile aşk hayatı yaşadığı ve hamile kaldığı iddialarını ekranlara taşıyan TV 8'e 23 bin 912 lira para cezası verdi.Gazeteport'un edindiği bilgiye göre RTÜK toplantısında, TV 8'de yayınlanan ve sunuculuğunu Sacit Aslan ile Pelin Çini'nin paylaştığı ''Aramızda Kalsın' adlı magazin programı ele alındı.

Program 16-17 ve 21 Mayıs günü yayınlanan bölümlerinde, ''Yapımcı Acun Ilıcalı ile tasarımcı Şeyma Subaşı arasındaki aşk ve Şeyma Subaşı'nın bu ilişkiden hamile kaldığı'' iddiaları ekrana taşındı.Yayına ilişkin raporu değerlendiren RTÜK üyeleri, programda Acun Ilıcalı'nın, ''Özel hayatının gündeme getirildiği, fonda çeşitli resimleri yayınlanarak, kişilik haklarına saldırı niteliğinde ve özel hayatın gizliliğine aykırı yorumlar yapıldığı'' sonucuna vardı. ''İnsan onuruna ve özel hayatın gizliliğine aykırılık'' nedeniyle TV 8'e, 23 bin 912 lira para cezası verdi.
Anımsanacağı gibi Acun Ilıcalı ise sevgilisi olduğu iddia edilen Şeyma Subaşı için "Şirket çalışanlarımızdan farksızdır" diye açıklama yapmıştı..
Ancak ikili sık sık birlikte pozlar veriyor... Hatta iddiaya göre Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın isteği doğrultusunda kızlarını doğurmak için ABD'ye gitti.
Anahtar Kelimeler
acundan hamile kaldım ve

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları