HÜLYA AVŞAR'A HAYATININ PİŞMANLIĞINI YAŞATTI! 22 Ekim 2012, 19:50

Star TV’de yayınlanan “Yetenek Sizsiniz” yarışmasına Atalay Demirci damgasını vurdu. Hülya Avşar'ın acele edip iptal etme yoluna gittiği yarışmacı, sonunda kendini düzeltme yoluna gitti.
 Ankara salonlarının yakınen bildiği stund upçı, ilk dakikalarda Hülya Avşar’dan gelen çarpı sesiyle az kalsın elenme yoluna girecekti. Çünkü yarışmacılar için sonun başlangıcı, hep o ilk çarpı butonunun basılmasıyla başlıyor sonra diğeri geliyor ve üçüncüyle kesin olarak ümitler tükeniyor.

Kendisinden beklenmeyen bir hırsla son hamlelerle seyirciyi yakalayan Atalay Demirci, bundan sonraki etapta elense de artık Türkiye seyircisini kazandı.

Hülya Avşar bastığı butonu geri alırken, ilk şovunun kötü olduğunu sonradan açıldığını ifade etti. Avşar’ın kalem atması, aralarındaki tatlı sert atışma, yarışmacıya kendini daha iyi gösterme imkanı tanıdı.

Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla ilgili hazırladığı metini beğenmeyen jüriye, dört buçuk dakikaya ancak onu sığdırabileceğini ifade etti. Kendisine tanınan süreyle asıl kendi şovunu gerçekleştirince aleyhine oluşan kanaat tam ters yöne kaydı.

Sergen, daha önce nasıl tanınmamış olduğunu anlayamadığını söylese de bıçak sırtında seyreden konuşmaların, paslaşmaların bitiminde, stund upçı üç evet aldı ama nasıl aldığını herhalde en iyisi kendi bilir.

36 yaşına dek yeteneğine rağmen şöhreti yakalayamayan Atalay Demirci’nin geçtiğimiz Pazar gecesi de dakikalar nedeniyle görülmeyen yetenek olarak hayatına devam etmesine ramak kalmıştı. Bir an, sizi bitirebilirken, bir an yeniden başlatabiliyor.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları