EROL KÖSE'DEN ŞOK İDDİA: O ÇİFT CİNSİYETLİDİR! 19 Mart 2013, 16:55

Erol Köse Tv 8'deki 'Aramızda Kalsın' programına konuk oldu. Yine olay yaratacak iddialar ve açıklamalarda bulunan Köse magazin ve sanat camiasını yine çok karıştıracak...
Erol Köse Tv 8'deki 'Aramızda Kalsın' programına konuk oldu. Yine olay yaratacak iddialar ve açıklamalarda bulunan Köse  İntizar'ın çift cinsiyetli olduğu iddiasında bulundu.
Köse, ''Herkes her şeyi bilir ama konuşmaz. Dile gelmez. Ben bir albüm yapmıştım 'Ihlamurlar Altında' diye. Yıldız Tilbe tarzı yanık şarkılar vardı içinde. O zamanlarda İntizar adlı şarkıcının çift cinsiyetli olduğu iddiası vardır sektörde. Hermafrodit denilen bir şey var. Bu gelen bir iddianın Erol Köse tarafından dile getirilmesidir. Sanatçımken kendisine de sordum, yalanlamadı.'' dedi.

Özcan Deniz'i hırsızlıkla suçlayan Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim'in oyunculuğunu eleştiren Köse, ''Devlet erkanında birine dil uzatmak benim haddim değildir. Önce Allah sonra devletimiz dışında kralından çekinmem. Dokunmadığım hiç kimse de yoktur.'' diyerek resmen meydan okudu.

İşte Köse'nin çok konuşulacak açıklamaları;

"NİL'İ AÇIKLADIĞIM İÇİN PİŞMANIM"

Doktor kimliğimi düşününce 'Rüzgar hakkında yaptığım açıklamalardan' pişmanım. Çünkü yaptığım açıklamanın deontolojiye uymadığını düşünüyorum. Hata yaptım. Medyatik kimliğimle doktor kimliğim arasında kaldım. Doktor olarak pişmanım, medyatik kişiliğim açısından bakınca kendimi alkışlıyorum.Ben yeni saygın hayatında, Nil'e mutluluklar dilerim.

"İNTİZAR'A SORDUM, YALANLAMADI"

Herkes her şeyi bilir ama konuşmaz. Dile gelmez. Ben bir albüm yapmıştım 'Ihlamurlar Altında' diye. Yıldız Tilbe tarzı yanık şarkılar vardı içinde. O zamanlarda İntizar adlı şarkıcının çift cinsiyetli olduğu iddiası vardır sektörde. Hermafrodit denilen bir şey var. Bu gelen bir iddianın Erol Köse tarafından dile getirilmesidir. Sanatçımken kendisine de sordum, yalanlamadı.

"METRES HUKUKİ BİR KAVRAMDIR"

Eskiden zina yasakken evli adamla bearber olan kadına 'metres' denirdi. Bu hukuki bir terimdir. 80'li yılları yaşayan herkes bilir. Hülya Hanım herkesi eleştiriyor ama kendisini unuttu. Ben de kendisine bu durumu hatırlattım. Onun bunun metresi olacaksın, Ricky Martin'in poposunu elleyeceksin. Sonra vatan millet Sakarya...

"TARİH BİR TEK İBRAHİM TATLISES'İ YAZAR"

Şu bir gerçek, röportajlarımda da hep dile getiriyorum. Eğer tarih 'Ey Türkiye bir kişilik kontenjanım var, bir tek sanatçı çıkaracaksınız' diyecekse, ve ses olarak yazacaksa birini bu ülkeden sadece İbrahim Tatlıses'i yazacaktır.

"REHABİLİTASYON KULLANMADAN UYUŞTURUCUYU BIRAKAN TEK SANATÇI"

Bu adama Hülya Avşar'da aşık oldu. Sonra baktı ki kültür olarak anlaşamayacaklar, uzadı. İbrahim'in çapkın da bir hayatı vardır, kadına şiddet yönü de vardır. Bunu kendisi de söylemiştir zaten. Uyuşturucu kullandığı bir dönem vardır, rehabilitasyon kullanmadan uyuşturucuyu bırakan tek sanatçıdır. Bu yüzden kendisini takdir ediyorum.

TÜRKİYE'NİN 20'Lİ YAŞLARDA BİR STARA İHTİYACI VAR"

Murat Boz'un bir kaç yılı heba oldu. Tarkan'ın vokalisti olduğu için silikti. Son 1-2 albümdür sıyrıldı o konumundan. Bugün bakıyorsunuz Tarkan 40 yaşında. İhtiyaçlar star doğuruyor. Bu ülkenin 20'li yaşlarda bir stara ihtiyacı var.O da Murat Boz.

"İKİ AMACIM VAR"

Ben sadece buzdağının görünen yüzünü söylüyorum. benim bunu yapmaın iki nedeni var. Bir mücadelem var maskelilere karşı, ilk amacım bu. Diğer amacım da yeni bir jenerasyon var hiç bir şeyden haberi olmayan. Star dünyasının parıltılı yüzünün arkasındakini öğrensinler diye.

"PETEK ÖLENE KADAR YENGEMİZ"

Can Bey eski enerjileri atıyor ve önümüzdeki hafta yepyeni bir eve taşınıyor. Petek Dinçöz ismini zikretmek istemiyorum. Şu anki ilişkisiyle Can Bey'in daha iyi, daha mutlu olduğunu düşünüyorum. Oğulları da bu ilişkisine onay veriyor. Petek ölene kadar bizim gözümüzde yenge olarak kalacak.

"YETİM ÇOCUKTAN BAŞKA NE ROLÜNDE OYNADI"

Oya Aydoğan'ın babası ölmüş yetim çocuğu rolünden başka ne oynadı Emrah? Böyle bir sinema kariyeri yok. Sette büyüyen çiçekler bugün kavak oldu. Alkışlanacak bir sinema hayatın yok senin. Beni Mahsun'la kıyaslamayın diyor. Bakalım Mahsun senin kıyaslanmak istiyor mu? Sanat filmi başarısızları aldığı bir önlemdir.

"ÖZCAN KORE FİLMİNİ ÇALDI"

Özcan gider Koreli filmi çaldı. Önce yalanladı. Sonra film şirketi dava açtı. Bu sefer 'Evet biz oradan esinlendik' dedi. 60'larda çekilen bir filmi sen uyarlama yaparsın. Ama geçen sene çekilen bir filmi kamera açısına kadar aynı yaparsan bu araklama olur.

"BELÇİM O ROLE UYMAMIŞ"

Kelebeğin Rüyası filmini izledim. Süresi çok uzundu. Bir de Yılmaz Erdoğan eşine kıyak geçmiş. Belçim liseli kızı oynayacak ve uğruna şiirler yazılacak bir kadın tiplemesine uymamış. Farah Zeynep Abdullah o role daha uygundu. 30 yaşında bir kadın liseli kızı oynamasın bir zahmet.

"KİMSEDEN KORKUM YOK"

Devlet erkanında birine dil uzatmak benim haddim değildir. Önce Allah sonra devletimiz dışında kralından çekinmem. Dokunmadığım hiç kimse de yoktur.

Yorum Gönder