ECE ERKEN: HAYATIMDAN ENDİŞE EDİYORUM! 06 Mart 2013, 22:21

Ece Erken'in başı yine Twitter sapığıyla dertte... Hayatımdan endişe ediyorum açıklaması yapan Erken kabus dolu anlar yaşadığını iddia etti...
Güzel sunucu Ece Erken'in üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Ehliyetine el konulan, eski eşi Tuncer Özilhan'ın peşini bırakmadığını söyleyip gözyaşı döken Erken, geçtiğimiz haftalarda twitter'daki sapığı yüzünden sıkıntılı günler yaşamıştı. Tacizci hayranının yakalanmasıyla rahat bir nefes alan Ece Erken, önceki akşam ise yine kabus dolu anlar yaşadı.

"KAFANA SIKACAĞIM"
Ünlü sunucuya "Ya benimsin ya kara toprağın, seni ilk gördüğüm yerde kafana kurşun sıkmayan ne olsun" diye cümleler kuran şahıs, başka bir hesap açarak twitter'da yine Ece Erken'i taciz etti.

"HAYATIMDAN ENDİŞE EDİYORUM"
Serbest kaldıktan sonra ilk işi yine Erken'in peşine düşmek olan gencin bu tacizi üzerine ünlü sunucu da isyan etti. Emniyet Müdürlüğü yetkililerine seslenen Ece Erken, "Hayatımdan endişe ediyorum" dedi. Savcılığa da başvuracağını söyleyen ünlü sunucu, buna rağmen twitter'daki tacizlerin önüne geçemedi.

Bitiriyoruz! Tüm Ayakkabı Markalarında Tek Fiyat!
"SENİ UNUTMAM İÇİN ÖLMEM LAZIM"
Israrcı şahıs, dün de Ece Erken'e "İstediğin kadar beni engelle, polis ve savcılıktan da korkmuyorum... Seni unutmam için ölmem lazım, ben seni ölümüne seviyorum" gibi sözler yazdı.

Yorum Gönder