DÜNYA TÜRK GÜZEL'İNİ GÖRDÜ! 26 Eylül 2012, 15:02

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve onursal başkanlığını Süha Özgermi, Organizatörlüğünü ise Ahmet Akkaya'nın yaptığı Miss Civilization Of The World (Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında Türk güzelimiz Hande Erçel dünya 2.cisi olarak bir başarıya imza attı!
HABERİN GALERİSİ İşte Besmelenin hiç bilinmeyen 6 müthiş sırrı!
HABERTEMPO-ÖZEL-Lütfü Bulut

Miss Civilization of the World 2012 Bakü’ de Hande Erçel 2 nci oldu

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve onursal başkanlığını Süha Özgermi’nin yaptığı Miss Civilization Of The World (Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışması bu yıl Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de, 22 Eylül 2012 akşamı Haydar Aliyev Sarayındaki görkemli final ile gerçekleştirildi. Akkaya Production ve CFC Organizasyon işbirliği ile gerçekleştirilen 24 ülke güzelinin yarıştığı organizasyon’da Miss Civilization of the World Kraliçesi Karadağ Güzeli Jovana LEKIC seçildi. İkinciliği ise Türkiye Güzelimiz Hande ERÇEL kazandı. Yarışmada 3 ncülüğü Sırbistan’dan katılan Dragana DUJOVIC elde etti. Yarışma da derece alan tüm güzeller sırası ile şöyledir:

Miss Civilization of the World Queen: Jovana LEKIC ( Miss Karadağ)

1. st Runner Up ( 2 nci güzel) Hande ERÇEL ( Miss Türkiye)

2. nd Runner Up ( 3 ncü güzel) Dragana DUJOVIC ( Miss Sırbistan)

3. rd Runner Up ( 4 ncü güzel) Elisabeth KANDROO (Miss Estonia)

Miss Af Hotel: Hande ERÇEL ( Miss Türkiye)

Miss Peace ( Barış güzelleri) : Marta ZEMPENLYI ( Miss Macaristan)- Aytaç AĞACANOVA ( Miss Azerbaycan)

Miss Friendship: Jessica Tyne Rodgers ( Miss Avustralya)Yarışma da Akkaya Production Yön. Krl. Başkanı Ahmet AKKAYA, TMB TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan SOLAKER, Kemal Cenk İÇTEN, Ferid BAĞIROV (CFC Organizasyon Yön.Krl.Bşk.), Osman ALBAYRAK ( Oyuncu), Elman HASANOV, Anar GASIMOV, Ruhi ALIYEVA, Orhan ÜSTÜNDAĞ ile Yarışmanın Uluslararası Direktörlerinden Nina STANISIC, Pınar ATMAN ve Cüneyt POLAT jüri üyeliği yaptılar. Onursal Başkan Suha ÖZGERMİ yaşı ve rahatsızlığı nedeni ile geceye katılamadı, ancak, “Onursal başkanlığını yaptığım bu yarışma bugüne kadar gerçekleştirilen en görkemli organizasyon olmuştur” mesajını iletti.

TÜRK GÜZELİMİZ HANDE ERÇEL 2.Cİ OLDU!Beylikdüzü Beymarmara Suite Otel’de düzenlenen Miss Civilization of the World yarışmasında 1. seçilen 19 yaşında ki güzelimiz Hande Erçel, 22 Eylül’deki Dünya Güzeli olmak için, Miss Civilization of the World 2012 Baku-Azerbaycan’da düzenlenecek yarışmada Türkiye’yi temsil ederek 2.ci oldu...Güzelimize mesleki yaşamında güzel işlere imza atmasını temenniediyoruz...

Türkiye Güzelimiz Hande ERÇEL yarışmada Modacı Sema Keçeci’nin 150-160 yıllık özel şile bezinden dokunmuş tasarım kıyafeti ile yarışmaya katılmıştır.Gece de Azerbaycan’ın önde gelen ses sanatçıları sahne alarak geceye renk katarken, kraliçe olmak için yarışan 24 ülke güzeli hazırlanan koreografiler ile jüri ve seyirciler karşısında boy gösterdiler.

DÜNYA 1.CİSİ JOVANA LEKIC OLDU!


Yorumlar

Hilal :

Sizin en büyük hayranınızım ,nasıl bu kadar güzel olabiliyorsunuz

hande ercel hayraniyim :

Hande erceeeel gerçekten sizmisiniz sizi çok seviyorum.Murat Dalkiliçla çooook yakişiyorsunuz.Hiç ayrilmayin

Hande hayranı :

Bence birinci olan kız hande almadan güzel de yil hakkını etmişler hande ablanın

HANDE ERÇEL :

CANLARIM INSTAGRAMDA 6 MİLYONA ULAŞTIM BU GÜZEL SEVGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM . HAYDİ SEVGİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRMEK INSTAGRAMAAA :)

HANDE ERÇEL :

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM AMA BİZ TOLGAYLA SADECE ARKADAŞIZ BU ARKADAŞLIĞIMIZI OYUNCULUĞUZDADA GÖSTERİYORUZ O KADAR HEPİNİZİ ÇOK ÇOK ÖPÜYORUM SEVGİLER ...

Hantol Hayranı :

yaaa inanmıyorummm hande abla gerçekten senmisin seni çok seviyorum benn tolga abiyide ikinizi cok yakıştırıyorum tolga abiyle yeni diziniz başlıyormuş çok sevindimm :)

HANDE ERÇEL :

MERHABA CANLARIM BU GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EN SON AŞK LAFTAN ANLAMAZ DİZİSİNDE OYNAMIŞTIM YENİ BİR DİZİ TEKLİFİ ALDIM TOLGA SARITAŞ İLE BİRLİKTE BAŞROL OLDUK İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ EVET 2. OLDUM AMA HALA ÇOK MUTLUYUM HEPİNİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUM ...

FİDAN :

Benim en sevdigim ve en guzel oyuncusu dunyanin 2 olsan bile sen bizim gonlumizun birincisisin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları