BABA'NIN BABA ŞARKILARINA YAMUK MU VAR! 10 Temmuz 2013, 09:34

Müslüm Gürses anısına yapılan 'Baba şarkılar' albümü davalık oldu. Muhterem Nur 50 Bin tl aldığı albüm nedeniyle kandırıldığını ve farklı bir oyunla karşı karşıya gelldiğini iddia etti...
Müslüm Gürses anısına yapılan albümde, Baba'nın eski şarkılarını okumak için aralarında Kenan Doğulu, Sezen Aksu, Hülya Avşar, Kubat, Zara ve Yıldız Tilbe, Necati Şaşmaz, Okan Bayülgen, Oktay Kaynarca gibi isimlerin stüdyoya girmesi Muhterem Nur'u kızdırdı.

"EFLATUN MÜZİĞE DAVA AÇACAĞIM"
Uçankuş'un haberine göre, Yapılan sözleşmeye uyulmadığını söyleyen Muhterem Nur, "Eflatun Müzik şirketiyle bir ay önce albüm sözleşmesi yaptık. Sözleşmede Müslüm Gürses'in düet şarkılarına yer verilecekti. Bunun için 50 Bin TL ücret aldım. Sonra Müslüm Gürses'in eski şarkılarını albümde olmasını istediler. Onu da kabul ettim. Ama Müslüm'ün eski şarkılarını başka sanatçılara söyletmeleri çok şaşırttı. Bu konuda bana hiçbir bilgi verilmedi. Bende haberleri gazetelerden gördüm. Elimde yapılan sözleşmenin maddeleri var. Bilgi verilmeden kendi kafalarına göre iş yapıyorlar. Eflatun Müzik'e dava açacağım" dedi.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları