2.KEZ YENİDEN HÜRREM 2 KAT PAHALI GELDİ! 22 Temmuz 2013, 07:55

Meryem Uzerli kendisine dünyaca ün katan “Muhteşem Yüzyıl “ dizisinden tükenmişlik sendromuna yakalandığı gerekçesiyle ayrılmıştı. Yapımcısı Vahide Gördüm'ün aynı performansı gösterememesi nedeniyle yeniden Uzerli'nin kapısını çaldı. Ancak Uzerli'nin bu kez istediği bölüm başı ücret dudak uçuklattı.
 “Ay yapım” tarafından çekimi gerçekleştirilecek olan dizinin 2014 yılının sonbaharında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Yeni dizide, Uzerli Ermeni’ye aşık olan Azerbaycanlı bir kızı canlandıracak. Uzerli’nin başrolü ise Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşacak.

Tükendim demişti

Meryem Uzelli ise kendisine dünyaca ün katan “Muhteşem Yüzyıl “ dizisinden tükenmişlik sendromuna yakalandığı gerekçesiyle ayrılmıştı.

Uzerli’nin yerine gelen Vahide Gördüm’ün ise seyircileri hayal kırıklığına uğratması üzerine dizinin yapımcıları tekrar Uzerli ile görüşmüş, ancak Meryem’in bölüm başına aldığı 31bin 600 TL ücretin 63 bin 200 TL’ye çıkartılmasını istemesi ve daha az süreyle çalışma talebinde bulunması üzerine görüşmeler olumlu sonuçlanmamıştı.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları