YETENEK AVCISI: ANATOMİ SANAT EVİ! 11 Aralık 2012, 11:04

Eğitim dünyasına yaklaşık bir yıldır adım atan Anatomi Sanat Evi yeni eğitim öğretim yılına başladı.
Haber: Selvi Sarıtaç

2011-2012 yılında sanat eğitimine başlayan ve bir yıl boyunca eğitim verdiği öğrencilerinden yüzde yüz başarı sağlayan, alanında ise  ilk ona giren Anatomi Sanat Evi bu yılda yeni başarılara imza atmak için start verdi.

Konusunda uzman eğitmenlerle “Yeteneksiz insan yoktur, eğitimsiz insan vardır” sloganıyla yola çıkan Sanat evi 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde verdiği eğitim ve tekniklerle öğrencilere kar tekniğini kavratarak sanatta bir ilki başardı. Bu başarısından dolayıda meyvalarını çabuk almaya başladı. Sanat dünyasında dikkatleri üzerine çeken Anatomi Sanat Evi, öğrencilerinde yaş sınırlamasına gitmezken, eğitim almak isteyen herkese kapılarını açıyor.

Eğitimde herhangi bir sınır yok

M.E.B Sertifikası da veren kurum Marmara ve Mimar Sinan Üniversitesi mezunu hocalar yönetiminde eğitim veriyor. Ayrıca hem hobi resim kursu, hem de güzel sanatların yetenek sınavlarına hazırlık amacıyla resim kursları veriyor.

Yerinde canlı yaptığımız keşifte sınıflar 8 kişilik olup özel gruplar halinde eğitim vermekte olan kurum eğitim sırasında öğrencilerle tek tek ilgileniyor.

Öte yandan, öğrencilere kar çizim teknikleri yanında, imgesel çizim teknikleri de verilerek sınav maratonuna hazırlanmaları sağlanan kurumda ayrıca Hobi gruplarında öğrenciler istedikleri tekniği seçerek eğitim alabiliyorYorum Gönder