SARIGÜL'DEN İLK KEZ İSTANBUL İÇİN AÇIK VE NET MESAJ! 30 Ağustos 2013, 13:50

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sivas’ın Zara İlçesi Eymir Köyünü ziyaret etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi için aday olacağı söylenen Sarıgül, ilk kez bu kadar net mesajlar verdi.
Köydeki kalabalığa hitap eden Mustafa Sarıgül, “İstanbul’a gittiğiniz zaman ricam var. Kazanacağız inşallah... İstanbul’a ne zaman dönerseniz komşularınızdan 4 kişiyi ikna edin. 4 kişiye deyin ki bu Sarıgül güzel adam, bu Sarıgül ayrımcılık yapmaz... Ne derseniz deyin 4 reyi alın” dedi.

Sarıgül “Önce İstanbul’u sonra Türkiye’yi sallamaya hazır mısınız” dedikten sonra konvoyundaki minibüsten çalınan şarkı dikkat çekti. O şarkının sözleri de İstanbul vurgusu dikkat çekti. Sarıgül’ün eşlik ettiği şarkının sözleri şu şekilde:

İstanbul sıra bizde, Zamanı geldi işte, İyi günde kötü günde, Çare Sarıgül’de, İstanbul sıra bizde, Zamanı geldi işte, İyi günde kötü günde, Çare Sarıgül’de, Zamanı geldi, zamanı geldi, İstanbul’da Sarıgül zamanı geldi, El ele verelim, birlik olalım, İstanbul’a en güzeli sunalım, Zamanı geldi, zamanı geldi, Mustafa Sarıgül zamanı geldi.

İŞTE O KONUŞMA VE O SEÇİM ŞARKISI!
 

Yorum Gönder