KÜÇÜKÇEKMECE EMNİYETİ'NİN HÜZÜN GÜNÜ! 29 Temmuz 2013, 19:04

Küçükçekmece'de şüpheli bir otomobili kovalayan 2 polis aracının kafa kafaya çarpışması sonucu 1'i ağır, 5 polis memuru yaralandı.
ŞÜPHELİ ARAÇ PEŞİNDEYKEN...

Olay, saat 06.00 sıralarında İnönü Mahallesi Yaşardoğu Caddesi üzerinde meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, polis ekipleri şüpheli bir aracı kovalamaya başladı. Yaşardoğu Caddesi üzerine gelindiğinde iki polis otosu kafa kafaya çarpıştı.

1'İ AĞIR 5 POLİSİMİZ YARALANDI!

Kaza sonrası şüpheli araç kayıplara karışırken, polis araçlarında bulunan 5 polis yaralandı. Yaralı polislerden 4'ü diğer polis otolarıyla hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan bir polis memuru ise olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA NACAR'DAN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ...

Küçükçekmece'nin başarılı Emniyet Müdürü Mustafa Nacar olay bölgesine ve hastaneye giderek polis memurları ve ailelerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. 

NACAR: ARKADAŞLARIMIZ TABURCU OLDU!

Konuyla ilgili görüştüğümüz Nacar " Şükür arkadaşlarımız hastaneden taburcu oldular...Korkulacak bir durum yok, gayet sağlıklılar. Bir kaç gün içerisinde şimdiye kadar olduğu gibi aynı şevk ve azimle görevleri başında olacaklar...

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları