CHP KÜÇÜKÇEKMECE'DE PARTİNİN 90. YILI ANILDI 09 Eylül 2013, 10:50

Küçükçekmece CHP ilçe Örgütü İlçe Başkanı Dursun Zengin öncülüğünde kalabalık bir heyetle Sefaköy Atatürk Parkında partilerinin 90. kuruluş yıl dönümünü andılar.
Atatürk ve partinin geçmiş kurucuları anısına bir dakika saygı duruşu ve ardından okunan istiklal marşı ile başlayan etkinlikte İlçe başkanı Dursun Zengin günün önemini anlatan kısa bir konuşma yaptı.

 YASAKLANAN BAYRAMLARA İNAT...

"Ülkemizde yasaklanan Milli bayramlarımıza inat biz daha fazla inat ve şevkle kendi değerlerimize sahip çıkıp onları yaşatma gayretimizi azimle sürdüreceğiz... Ülkemiz mevcut idareciler sayesinde hergün kötüye gitmektedir. Komşularla ilişkilerimiz onlarla savaşacak hale gelmiştir. Bu kötü gidişe dur diyecek yegane, tek güç partimiz CHP zihniyeti ve kadrolarıdır"
diyen Dursun Zengin gençlerle birlikte atatürk anıtına koyduğu parti çelengi ile programı sonlandırdı.

ADAY ADAYLARIDA HAZIR BULUNDU!

CHP'nin 90. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılan etkinliğin katılımcıları arasında CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Aday adayları Oruç Oymak, Fatih Üstünbaş, Kemal Çebi, Gürkan Canol hazır bulunurken bir diğer iki aday adayı olan Sezai Aynalı ve Gökhan Gümüşdağ'ın olmaması bazı partililerce  eleştirildi. Partiye Müraacat yapan 88 Belediye Meclis Üyesi Aday adaylarından bir çoğu ise etkinlk alanındaydı.


İLÇE BAŞKANI DURSUN ZENGİN'İN KONUŞMA VİDEOSU!

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları