EMNİYET MÜDÜRLERİ'NDEN VALİ MUTLU'YA ZİYARET! 03 Nisan 2013, 20:36

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, bir grup müdür ve polis memuru ile İstanbul Valisi Hüseyin Avni’yi ziyaret etti.
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, polis teşkilatının 168. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında bir grup müdür ve polis memuru ile İstanbul Valisi Hüseyin Avni’yi ziyaret etti. Ziyaretçilerini ayakta karşılayan Vali Mutlu, emniyet mensuplarına teşekkür ederek, mutlu bir hafta geçirmeleri temennisinde bulundu.

Polis teşkilatının 168. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanacak. Polis haftasındaki programlar kapsamında İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, bir grup müdür ve polis memuru İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’yu ziyaret etti. Emniyet mensuplarını makamında kabul eden Vali Mutlu, polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı, Hüseyin Çapkın ve personeline teşekkür etti. Polis teşkilatının, halkın mutluluğu ve huzuru için çok önemli olduğunu vurgulayan Mutlu, “Gurur duyduğumuz bir teşkilata sahip olduğumuzu biliyorum. Güvenlik olmadan huzurlu olmak, mutlu olmak mümkün değildir. Güvenliğin olmadığı bir yerde mutlu olmaktan bahsetmek mümkün değil. Emniyet teşkilatı halkın mutluluğuna hizmet eden önemli bir kurum. Yapmış oldukları hizmetlerden dolayı polis teşkilatına teşekkür ediyorum. Şehitlerimizi de rahmetle anmak istiyorum.” dedi.

Polis haftasında nedeniyle hem ziyaret hem de etkinlikler hakkında bilgi vermek için Vali Mutlu’nun makamında bulunduklarını anlatan Hüseyin Çapkın da, “Etkinliklerimizle ilgili bilgi arz etmek ve oralara davet etmek için ziyaret gerçekleştirdik. Polis teşkilatı 168 yıl içinde çeşitli evreler geçirerek bu güne geldi. Artık çağı yakalayan teknolojik gelişmelere ayak uyduran, halka hizmetin hakka hizmet olduğunu bilen bir teşkilat olduğumuzun bilincinde şuurundayız. Halkı ne kadar halkı huzurlu hissettiriyorsak o kadar başarılıyız demektir. Çağa ayak uydurmak için de eğitimin çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bir kez daha 168. yılın kutlu olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Yorum Gönder